Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

... a ja serdecznie pozdrawiam właściciela 30-letniego Fiata Kiedy urodziny? Mam nie tylko sentyment do furek z czasów mojego dzieciństwa. Kluczyki też

 

dzięki serdeczne, o kogo urodziny pytasz? moje czy auta? :mrgreen:

autko choc 30 letnie jest po remoncie( kremowy kolor, teraz takich nie masz! :D ) i super się trzyma, za kilka dni dorwe jakąś cyfrówkę to Wam pokarzę fotki,

 

pozdro dla Ciebie, i innych czytających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pozdro dla wszystkich subarek napotkanych w ubiegłym tygodniu w Krynicy ..... pare ich sie uzbieralo m.in. bordowy forester 2.5 po lifcie parkujący na wylotówce na nowy sacz, legas kombi, justynka szara i pare miejscowych antyków.... szczególne pozdro dla pana goprowca co smignął wolnossącym forysiem na parking pod stokiem (słotwiny) nie drogą dla śmiertelników tylko właśnie częścią stoku narciarskiego :!: .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne, o kogo urodziny pytasz? moje czy auta? :mrgreen:

 

Pytam oczywiście o urodziny auta :P

 

Krem, a to pięknie. Moja rada. Pielęgnować dalej, pieścić i nie przerabiać, a jak przerabiać, to tylko tak, żeby nie było widać :twisted:

 

Pozdrawiam stadko legaców co trasą łazienkowską przypadkiem się utworzyło w ostatnia sobotę: czarny, czarny srebrny, srebrny i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam widzianych dziś kierowników -czarnego OBK mijanego na Nowoursynowskiej około 15 i fioletowego OBK na Rzymowskiego mijanego chwile wcześniej

 

A ja to co :mrgreen::mrgreen::mrgreen: mijałes mnie na kasprzaka jechałem autolaweta hehehe :_))) rozgadaj sie jak ktos włacza bomby to znaczy BIG_G pozdrawia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

Krem, a to pięknie. Moja rada. Pielęgnować dalej, pieścić i nie przerabiać, a jak przerabiać, to tylko tak, żeby nie było widać

 

nie mam zamiaru przerabiać go na dresiarskiego kaszla(babola), 100% orginalności, takze stare felgi na innych bębnach

 

P.S.: wiecie dlaczego maluch nie ma szyberdachu? no bo dresiarze nie mają trzeciego łokcia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla [/b]Przemeq spotkanie na stacji Statoil przy Jana Pawla bylo niespodziewane i pozdrowienia dla kolejnego STI MY06 na rejestracji TK (chyba Żelazna). Jednego dnia 2 x STI MY06 niebieskie.... Świat sie zmienia na lepsze :)

Pozdrowienia dla forumowiczow:)

Radeck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeck, znaczniki na odwrot... najpier [ b ] a pozniej [ / b ] ... poza tym jak w odpowiedzi klikniesz na nicka po lewej to Ci sam wklei pogrubionego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, no faktycznie, przypuszczam, że dzisiaj mozna było to nazwać przemieszczaniem.... na takim luzie i "olewce" wszystkiego w około to jeszcze nie jeździłem... "pyrkałem" po mieście do 60km\h i yłem zadowolony... :wink: Dzięki za pozdrowienia, odwdzięcze się jak Cie gdzieś zobaczę... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...