Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie macie, ja raczej nie kuszę sie na pozdrawianie innych userów maluchów..., kupa palantów i dresiarzy :x

 

... a ja serdecznie pozdrawiam właściciela 30-letniego Fiata :!: Kiedy urodziny? Mam nie tylko sentyment do furek z czasów mojego dzieciństwa. Kluczyki też :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce granatowego GT kombi z kartka sprzedam na tylnej szybie, ktory wyjechal na droge za mostem Kotlarskim ok 15.10 i niezle docisnal w strone ul.Klimeckiego (salon Mitsubishi). Cudowny dzwiek wydawal :D

na zlotych 17" speedline'ach i jasna skora :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam jednak zrobię z dupy jesień średniowiecza...

 

 

To chyba jednak Owoc musi zabrać wazelinę na Plejady :mrgreen:

 

Azrael - zarządziłeś tym tekstem :mrgreen:.

 

Mam tylko nadzieję, że nie mam jakiegoś fuckin' egzaminu w tym terminie, albo - co gorsza - zaraz po..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam jednak zrobię z dupy jesień średniowiecza...

 

 

To chyba jednak Owoc musi zabrać wazelinę na Plejady :mrgreen:

 

Azrael - zarządziłeś tym tekstem :mrgreen:.

 

Mam tylko nadzieję, że nie mam jakiegoś fuckin' egzaminu w tym terminie, albo - co gorsza - zaraz po..[/quote

hehe juz owocek kombinuje i szykuje w razie czego wyjscie awaryjne,,egzamin,, he he

jak wezmiesz wazelinke bedzie wszystko git.

Azrael sie wyrabia i szczesliwie sie nam nie daje pozostajac czujnym jak chuck norris :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael sie wyrabia i szczesliwie sie nam nie daje pozostajac czujnym jak chuck norris

 

 

Azrael jest bidny zdołowany bez Cossiego i ma złośliwy nastrój w dodatku mój dzień się dziś zaczał o godzinie 6 rano a wrćóiłem dopiero niedawno i nic ciekawego się na wieczór nie udało zorganizować hmmm... powiedzmy że mogę być lekko zjadliwy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael. ja codziennie zaczynam dzien o 6 i wracam do domu kolo 7 i ...takie zycie.ale jestem szczesliwy bo mam faja babe ,dzidziusia i wrxa no i moge sie pouczyc u wrobla co by moja marna jazde w amatorskich spotkaniach wykorzystac.a co do twojego cossiego. czego Ci trzeba i jak mozna Ci pomocy udzielic? pytam serio i na PW jak nie chcesz publicznie to pisz.lubie fajnym ludziom z pasja pomagac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce granatowego GT kombi z kartka sprzedam na tylnej szybie, ktory wyjechal na droge za mostem Kotlarskim ok 15.10 i niezle docisnal w strone ul.Klimeckiego (salon Mitsubishi). Cudowny dzwiek wydawal :D

na zlotych 17" speedline'ach i jasna skora :?: :roll:

 

Tak a brzmial extraaa cos jak GT Emila ktore bylo na SJSie i bardzo podobnie wygladalo jezeli nie identycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do twojego cossiego. czego Ci trzeba i jak mozna Ci pomocy udzielic? pytam serio i na PW jak nie chcesz publicznie to pisz.lubie fajnym ludziom z pasja pomagac.

 

 

Nie wiem kurde, przede wszytskim to wszystko się dzieje tak woooooooooolno.... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce granatowego GT kombi z kartka sprzedam na tylnej szybie, ktory wyjechal na droge za mostem Kotlarskim ok 15.10 i niezle docisnal w strone ul.Klimeckiego (salon Mitsubishi). Cudowny dzwiek wydawal :D

na zlotych 17" speedline'ach i jasna skora :?: :roll:

 

Tak a brzmial extraaa cos jak GT Emila ktore bylo na SJSie i bardzo podobnie wygladalo jezeli nie identycznie :)

 

Bo to exEmilowy zapewne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika czerwonego Legacy WX ***** widzianego dzisiaj na Torunskiej w W-wie oraz kierownika czerwonego GT-ka kombiwara zaparkowanego na osiedlu Teklinek.

zdravim

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...