Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiego WRX ze skrzydłem, którą namierzyłem jak parkuje przy ul. Polnej na przeciwko Straży Pożarnej (przy Pl. Unii Lubelskiej) w okolicach 10:30-11:00 :-)

 

Pozdrowienia dla kierownika niebiskiego WRX przemieszczającego się ze mną około 18:15 ulicami: Powązkowską-Ostroroga Jana-Wawrzyszewską i na Obozowej się roztaliśmy. Chyba troszkę wystraszyłem kolegę jak zanik ruszyłem w pogoń - może pomyślał, że to misie:-)

 

 

RS :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie pozdrowieni dla Jako za pomoc w uruchomieniu auta, naprawdę wielkie dzięki!!! Tym bardziej, że chciało Ci się jechać do Radomia gdzie utknął mój szuwarek.

Pozdoriwenia również dla wil3 - w ten oto niespodziewny sposób odbył się w Radomiu na stacji Statoil.McDonald mały nieplanowany (przynajmniej jeszcze rano nikt tego się nie spodziewał) spot przedstawicieli ekip Warszawskiej, Kieleckiej i Krakowskiej. Tylko fotki się gdzieś zapodziały. wil3 gdzie fotki?

 

Pozdrowienia również dla dawida co sobie pokiwaliśmy po południu na opolskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam niebieskie sti (o6 ? widzialem tylko z tylu ;] ) widziane dzisiaj ok 8 na skrzyzowaniu wroclawskiej i powstancow slaskich oraz potem (chyba bylo to samo ? :P) wyjezdzajace ok 21 na wroclawska ;p zgaduje , ze mogl to byc przemeq ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam niebieskie sti (o6 ? widzialem tylko z tylu ;] ) widziane dzisiaj ok 8 na skrzyzowaniu wroclawskiej i powstancow slaskich oraz potem (chyba bylo to samo ? :P) wyjezdzajace ok 21 na wroclawska ;p zgaduje , ze mogl to byc przemeq ;}

 

To musiało być tuż przed 8.00 - jechałem na 8.00 do Wroobla 8).

 

O 21 wracałem z naszego lokalnego "kierfóra" :mrgreen:.

 

Pozdrawiam serdecznie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego wrxa, któremu pomachałem przy wyjeździe (jego wyjeździe, bo ja wjeżdżałem) ze Starego Browaru w P-niu, a który mi się uprzejmie odkłonił.

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh .. a ja znowu pozdrawiam przemeq'a i jego subaru ktore widzialem dzisiaj pod kiermaszem ciuchow (albo jak woli przemeq pod swoim blokiem :mrgreen: ). Ponadto pozdrawiam czerwonego gt kombi '99 co smigal wczoraj o 16 al.niepodleglosci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh .. a ja znowu pozdrawiam przemeq'a i jego subaru ktore widzialem dzisiaj pod kiermaszem ciuchow (albo jak woli przemeq pod swoim blokiem :mrgreen: ).

 

no Ty mnie chyba naprawdę chcesz znerwować z tym kiermaszem. To jest mój blok i tego się będę trzymał! :mrgreen:

 

Ja również pozdrawiam 8). Ujawnij się kiedyś... :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...