Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

1. czarnego chyba bloba, co to go dziś upolowała wiśnowa vectra na wisłostradzie przed mostem Grota,

2. niebieskiego STi, którego spotkałem koło 14.00 na światłach skrzyżowania Gołkowskiej z Powsińską...kolega miał takie oczy :shock: jak opuściłem szybę i powiedziałem "dzień dobry" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z wczoraj dla kierownika białego oświniaczonego Legacy widzianego w Płocku,

w parku technologicznym :)

O! To moje! Ostatnio sporo czasu spędzam służbowo w Płocku (btw. pierwsze, historyczne pozdrowienia po zakupie i naklejeniu świnek :) )

Dzięki, no i oczywiście odpozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro gendziu przed chwilą mijałem Twoje autko na parkingu CHP. Dziadek wygląda jak na wystawie, na tle tej witryny :)

Pozdro dla bloba blue mica, jadącego za mną na przedłużeniu Ostrobramskiej. Patrzyłem czy odmachałeś i prawie zjazd przegapiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowe pozdrowienia dla Raju ktory dal mi sie przejechac nowa H6 8) :D

Jeszcze bedziemy rozmawiać o tym modelu :idea: 8)

ej, ej, ja jestem pierwszy w kolejce po ten egz. :P

owszem, jestes pierwszy w kolejce, ale po mnie :P ja pierwsza dostalam propozycje na ten konkretny egzemplarz 8) , poza tym Ty nie kupisz czarnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego buga z naleśnikiem w kolorze bluemica którego minąłem w korku do ronda Zesłańców Syberyjskich o 8:20.

Niestety kierownik zaopatrzony przed siebie wiec kiwek nie było. Pewnie z powodu paskudnie porysowanych obu lewych drzwi....

 

A to ja... zamyśliłem się. Odpozdrawiam serdecznie.

 

Drzwi załatwił mi na skrzyżowaniu miły straszy Pan. Czekam na wolny termin na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam białą Imprezkę TearDrop, którą minąłem dzisiaj przed 20.00 na Rosoła z naklejonymi nazwiskami Święcik/Święcik.

Chętnie bym taką kupił. To akurat chyba był WRX. Ciekaw jestem, skąd kolega forumowicz (obświniaczona była) ją skombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...