Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla białego Outbacka ze świnią na klapie który otrąbił mnie, tak przynajmniej mi się wydaje, w sobotę na Bema.

 

To chyba ja. Ty masz srebrne belki na dachu?

 

Tak tak.

 

Tylko ten "biały Outback"... :mrgreen:

Pozdrawiam.

 

Najmocniej przepraszam, w zasadzie widziałem cię tylko kątem oka jak już zjechałem na parking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze macham wszystkim subaryna to musisz za szybko gdzieś przelatywać koło mnie albo za wcześniej rano jest

 

Albo kierownik OBK-a jest za bardzo zamyślony i nie zwraca uwagi na nic, co jest dalej pół metra od niego. :mrgreen:

Fakt, wczas rano to mnie idzie ustrzelic na dzielnicy jak pomykam w kierunku Mikołowa, jednak o tym czasie JA nikogo nie zauwazam, bo to 5:30 rano. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowiczów, którzy byli wczoraj na Cargo :) Ja niestety auta widziałem, ale właścicieli już nie :|

Oraz dziękuje za pozdrowienia od forumowicza co był dziś u moich rodziców i kazał mnie pozdrowić :))) Do zobaczenia na Cargo w czwartek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobotnie pozdrowienia dla Harva i Lynx'a którzy mnie wypatrzyli na Chyliczkowskiej w Piasecznie :D

 

odpozdrawiam, ciągnęliśmy się zmęczeni (ale zadowoleni) z NMnP :)

 

tak wlasnie myslalem ze od Verta wracacie :)

pogodnil bym z wami do Konstancina ale moja lepsza polowka chciala jechac do domu

 

-- Pn maja 30, 2011 9:31 pm --

 

blackdogwwl, mialem podjechac na cargo po 22 ale nie wyszlo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika złotego Forestera na blachach WPI, który przejechał o 8:50 Wilanowską w kierunku Lasu Kabackiego. Przez chwilę myślałem, że to ja jadę tamtym, ale świnie były na czarnym tle, zatem to nie ja i nie mój Forek.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...