Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Vasquez, To ja już więcej nie będę pytał, bo się jeszcze za dużo dowiem. :P:mrgreen:

 

Aga, Odpozdrowienia, dziękuję. Żebyś wiedziała jeszcze jak 75KM może się zbierać w trasie. :wink: :mrgreen:

Mam nadzieję, że uroczystość jak i impreza się udały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, kto się kręci w okolicach ronda onz a dokładniej pereca, żelazna. Już nie pierwszy raz widze blobeye niebieskie STI szczególnie w godzinach porannych a nie moge jakoś skojarzyć osobnika. blachy chyba WT.

Pozdrawiam za każdy mój poranek, który mi umilasz :)

 

Moja małżonka na Łucką moim wariatem latała ostatnio, więc to chyba ona - ale blachy WW :-)

Pozdrowię.

 

czyja to "świnia" cieszyła się do mnie z koła zapasowego nissana na Lenza? nie doczytałem nicku ale pozdrawiam!

 

Ja z kolei w żony samochodzie na gościnnych występach :-)

Odpozdrawiam.

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla: Agaty, Palladinum, pajkk, W0 GRIZZ, kierowcy oświniaczonej GT oraz oświniaczonej Evy X widzianych dzisiaj na torze Kielce 8)

 

 

Pozdrawiam :mrgreen:

 

A tak przy okazji - pozdrawiam dwie imprezy, które minąłem w piątek na autostradzie Poznań-Łódź [ chyba srebrna + niebieska] ok. godz. 17-18.

 

Również ok. 17-18, ale tym razem w sobotę, wracając z Kielc mrugnął mi bodajże czarny bug z parapetem - również pozdrawiam 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowego GTka widzianego w Zakopanem (ul. Grunwaldzkiej i na Tetmajera) w sobote w godzinach popoludniowo-wieczornych, oraz niebieskiego STI z pieknym bialym felunkiem widzianego w niedziele tez w Zakopanem (ul. Zamoyskiego). Obydwa samochody ze swianiakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białego Outbacka ze świnią na klapie który otrąbił mnie, tak przynajmniej mi się wydaje, w sobotę na Bema.

 

To chyba ja. Ty masz srebrne belki na dachu?

Tylko ten "biały Outback"... :mrgreen:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MForbi widzianego dzis po 13 na swietokrzyskiej i dla czarnej Alfy MiTo ze swinia tez kolo 13 na swietokrzyskiej ;)

A dziękuję i odpozdrawiam :)

Jakoś umknąłeś mojej uwadze :?: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...