Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Kierownika/Kierowniczke srebrnej Imprezy kombi spotkanej wczoraj około 19.15 ma Pilsudskiego przy Wolczanskiej. Ja zjechalem w dół do dworca, Subarunka poleciała górą do Żeromskiego. Swobodna nie zauważyłem... Za sZybki był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Piskoora a właściwie piskooroforka, na Nowogrodzkiej, w niedzielę po 15.

Pozdrawia czarne zło z mroczną załogą. :twisted:

 

Odpozdrawiam w imieniu Piskoor`a. Jeżeli "czarne zło" to kręcący się w tym czasie czarny WRX (może STI) to pozdrawiamy :) .

 

Pozdrowienia z wczoraj ok. 16:00 dla kierowniczki niebieskiego STI (BI ....) na Powstańców Śląskich - trąbnąłem, kierowniczka chyba zauważyła, ale rozmawiając przez telefon trudno było jej jednocześnie machać :P

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj ok. 16:00 dla kierowniczki niebieskiego STI (BI ....) na Powstańców Śląskich - trąbnąłem, kierowniczka chyba zauważyła, ale rozmawiając przez telefon trudno było jej jednocześnie machać :P

Sebastian

 

To zwykły WRX - moją żonę dopadłeś. Zauważyła, było dokładnie tak, jak mówileś. :lol: Odpozdrawiam w imieniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla pasażerów srebrnego Forka turbo na blachach SCI widzianego godzinę temu przy Gemini Park w Bielsku, kiwka była, może widzieli świniacza na mojej klapie :wink:

A dzięki i odpozdrawiam to ja byłem ze znajomymi jeszcze nie miałeś okazji widzieć mojego srebrnego forka PS ładne felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ponieważ mnie nikt nie pozdrawia to ja pozdrawiam niebieskich Panów, którzy mnie spotkali i kazali przystanąć dziś przed południem w okolicach Tarchomina i niechybnie mogliby mnie skopać po portfelu ale, że jeden z Panów był z lekka w temacie świniaczowym to po krótkiej pogawędce pozwolili mi bez przeszkód pojechać dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

Pozdrowienia dla srebrnego wrx kombi, mijanego na Jutrzenki, przy WKD, ok. 9 :)

 

jak zwykle nie zauważona, chyba najwyższa pora uświnić Złomka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj dla niebieskiego GT na LU xxxxx widzianego po 18tej na Płowieckiej

 

i z dzisiaj dla niebieskiego GT dwojga drzwi :) z kierowniczka w srodku wyjezdzajacej z Osiedla Marina po 12tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki i odpozdrawiam to ja byłem ze znajomymi jeszcze nie miałeś okazji widzieć mojego srebrnego forka PS ładne felgi

Aaaa, teraz kojarzę Twoją facjatę :mrgreen: no Forka jeszcze nie widziałem, na spocie nie byłeś :evil:

A felgi to te srebrne co miałem tylko przez wakacje dałem je do piaskowania i malowania na biały mat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...