Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaległe, z niedzielnego wieczora, pozdrowienia dla srebrnego Legacy kombi, pod kościołem na Zbożowej. Agata? :wink:

niestety to nie byłam ja. aktualnie w Krakowie jestem ale mimo wszystko pozdrawiam :)

 

No nawet chyba było "C" na końcu rejestracji. Trudno, do trzech razy sztuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników 2 GT (srebrny i niebieski) którzy lecieli razem Radzymińską na wysokości Szwedzkiej w kierunku centrum koło 13. :wink:

Oraz kierownika szarego GT RB5 (o taki :arrow: http://farm4.static.flickr.com/3077/279 ... 7e92b8.jpg ) z kierą po złej stronie i na angielskich blachach w tym samym miejscu 5 minut później ale w przeciwnym kierunku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam młodą panią z takiego samego legaca jak mój, tylko w bordowym kolorze i z czarną felgą, ładny. Jechała jakąs godzine temu czerniakowską w stronę Wilanowa. Jak się z nią zrównałem i chciałem pomachac, to zaświeciło się żółte światło. Ona pojechała a ja się zatrzymałem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla klienta niebieskiego Gt na stacji Bliska na Wilczej o numerach: WB 719..A Czyli dla Andrzeja P, który tankował o 00.20 na kwotę.... :mrgreen::mrgreen: i zagadał z właścicielem Forestera również tam tankującego się :wink: Trzody nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu żony pozdrawiam srebrne Legacy sedan, z którym obmrugała się światłami dziś rano na Tischnera (rejestracja WR... :?:, świnia była :P ).

 

Zaaferowana pozdrowieniami przejechała swój zjazd do pracy :mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdraw2iam turbodziadka na KR widzianego wczoraj na Ostrodzkiej ok 19-jechalem Insignia srebrna i machnalem awaryjnymi :) widzialem swinke na klapie ale nicka nie dalo rady odczytac :)

oraz pozdro dla granatowego STI RA na angielskich blachach widzianego dzisiaj na parkingu pod Blue City- czy to forumowa zabawka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdraw2iam turbodziadka na KR widzianego wczoraj na Ostrodzkiej ok 19-jechalem Insignia srebrna i machnalem awaryjnymi :) widzialem swinke na klapie ale nicka nie dalo rady odczytac :)

oraz pozdro dla granatowego STI RA na angielskich blachach widzianego dzisiaj na parkingu pod Blue City- czy to forumowa zabawka ?

 

Szakal zmienił zabawkę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdraw2iam turbodziadka na KR widzianego wczoraj na Ostrodzkiej ok 19-jechalem Insignia srebrna i machnalem awaryjnymi :) widzialem swinke na klapie ale nicka nie dalo rady odczytac :)

oraz pozdro dla granatowego STI RA na angielskich blachach widzianego dzisiaj na parkingu pod Blue City- czy to forumowa zabawka ?

 

Szakal zmienił zabawkę? ;)

 

jest to możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ygrek to Ty nie dajesz mi pracowac tym niebieskim pieknie burczacym potworem? (dzis w godz ok11?)

 

Yhy :) kilka alarmów się włączyło dzisiaj :mrgreen::twisted:

 

Za 30-40min znów Ci poprzeszkadzam :mrgreen::mrgreen:

 

Tia... już się wszyscy śmieją ze mnie, że stoję przyklejona do szyby :)

zżera mnie, bo mój taki cichy się teraz wydaje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu żony pozdrawiam srebrne Legacy sedan, z którym obmrugała się światłami dziś rano na Tischnera (rejestracja WR... :?:, świnia była :P ).

 

Zaaferowana pozdrowieniami przejechała swój zjazd do pracy :mrgreen:

 

:wink:

 

odpozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ygrek to Ty nie dajesz mi pracowac tym niebieskim pieknie burczacym potworem? (dzis w godz ok11?)

 

Yhy :) kilka alarmów się włączyło dzisiaj :mrgreen::twisted:

 

Za 30-40min znów Ci poprzeszkadzam :mrgreen::mrgreen:

 

Tia... już się wszyscy śmieją ze mnie, że stoję przyklejona do szyby :)

zżera mnie, bo mój taki cichy się teraz wydaje... :wink:

 

Mam tak samo - okno od Wołoskiej, wiec zerkam jak usłysze znajomy dźwięk :)

U mnie dosc glosno bo pelny przelot :twisted::mrgreen:

 

A wiec do usłyszenia, moze zobaczenia przy okazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ze srebrnego Evo, dla STI 06+ ze swinia, spotkanego na Domaniewskiej przy Wilanowskiej. Byla kiwka.

 

pozdro, pozdro,

odpozdro rowniez dla Ygreka (nie pamietam oznaczen parkingowych Świątyni, wiec jesli poziom Parasola to Ip. to mogl byc moj), a jesli nie to: Pozdro z innego poziomu:)

 

i obowiazkowo pozdro dla blizniaczego, oswinionego, niebieskiego na zlotych, spotkanego wczoraj po 13 na Idzikowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...