Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaległe pozdrowienia dla pani w czarnym Forku spotkanym i otrąbionym na moście siekierkowskim w niedzielę po południu.

Świnka była a jakże

 

Pozdrówka

 

Odpozdrawiam w imieniu lepszej połówki :mrgreen:

Zauważyła i kazała pozdrowić, a ja skleroza... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Forumowicza od STI, która dotrzymała towarzystwa mojemu Niebieskiemu na parkingu w GalMoku wieczorem 8)

 

hej, piekny kolor Forka, az milo bylo postawic sie naprzeciwko

 

i od razu pozdrowienia dla srebrnego oświniaczonego GTka kombi WY..., z którym dziś rano zaczynając od KEN wspólnie pokonywaliśmy zakorkowaną Dolinę S. & Puławską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnego gieteka(WX.....) z ktorym dzis rano przed 10.00 na Placu Wilsona wymienilsmy uprzejmosci, kolega pierwszy mnie wypatrzyl :D

 

Odpozdrowienia serdeczne - ostatnio się złapaliśmy na wilsoniaku gdy pomykałem legacem :-)

 

sory ze tek paluchem brzydko na Ciebie pokazywalem, ale musialem swojej kobiecie wytlumaczyc co to za "dziwny" garb masz na masce :P

 

a tam garb... garbaty nos po prostu...

 

 

tak cos czulem ze zbieznosc tablic moze nie byc przypadkowa z tym legasiem :)

...nos do glebokich wdechow :P

 

pozdrowienia z wczoraj:

 

- srebrna impreza n/a na rej WD...... z trzada na prawym lusterku (wjezdzles z nowolipki w jp)

- srebrny gietek obkiwkowany z wzajemnoscia na benzynopoju shella przy powsinskiej

- 3 minuty pozniej, bordowy wrx na bialych felgach(compomotive?) obsiemanowany

rowniez z wzajemnoscia na innym benzynopoju shella tym razem przy sikorskiego

 

BIG YO! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od(-b-)machane kierowniku :D w Legacy kombi niebieskim ze świnią na lusterku i z przyczepką towarową na Wołoskiej - ja dzisiaj z OBK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam ASAHI z którym celowo się zespotowaliśmy pod schodami Katedry dziś ...

i jeszcze Zaki79 - nieme pozdrowienia bo czasowo się mijamy - ale za to WRXika zawsze pozdrawiam przejeżdżając opodal jak dostojnie sobie błyszczy :) fajne te armorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam ASAHI z którym celowo się zespotowaliśmy pod schodami Katedry dziś ...

i jeszcze Zaki79 - nieme pozdrowienia bo czasowo się mijamy - ale za to WRXika zawsze pozdrawiam przejeżdżając opodal jak dostojnie sobie błyszczy :) fajne te armorki.

 

Ja równiez pozdrawiam bardzo serdecznie, i dziękuję za powiększenie trzody :-)

To teraz trzeba się umówić tak na spokojnie i dłużej pogadać :-)

 

I pozdrawiam czarną Imprezę lanosa na ul. Kopernika i srebrną Imprezę zaparkowana na ul. Teatralnej - groźna bestia bo za kratami była ;-)

I Forka jadącego plebiscytową około 15.15 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...