Skocz do zawartości

Witam


Gość LonoWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LonoWolf

Chciałbym się przywitać. Pierwszy raz jestem na forum. Mam "hopla" na punkcie Subaru. Tutaj przyczytałem sporo ciekawych rzeczy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przywitać. Pierwszy raz jestem na forum. Mam "hopla" na punkcie Subaru.

 

W imieniu Krakowa wyrenczyl mnie Kropek ......no cheba ze on jes za Hutnikiem ...... no to witam w imieniu Wiselki. Co do "hopla" to Cie musze zmartwic ...........tutaj ten stan to Ci sie poglembi. W piersze czy dni Ci sie tyko letko pogorszy, potem nastompio trwale zmiany w mozgu ze nie wspomne o niebieskich plamach na gembie. Nastempnie na kazdy plamie wywali Ci po szes czyrakow ......w tym jede duzy. W nastempny kolejnosci wywalisz do kibla oltarzyk z Winnetu i bedziesz sie modlil do FHI.

Potem w sklepie internetowym zaczniesz kupowac rozniste pierdoly, byle tyko mialy te szes wrzodow na niebieskim kleksie. Dali nie wiem bo nik sie jeszcze nie posunol powyzy tego etapu ...... a i tak zdarzajo sie przewlekle stany krytyczne.

 

Pozdro

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

...i sam przy okazji chciałbym się ze wszystkimi, z którymi nie miałem jeszcze okazji się przywitać... korzystając z okazji....

patrze na niebiesko, slucham na boxerowo i jak juz mi sie gwiazdki pojawiają to zawsza 6...czy 7... :D

 

p.s. może by tak przykleić jakiś powitalny

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...