Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Daaaaaawno mnie nie było więc nie bardzo się kapuję co i jak już wpakowaliście do tego działłłu, ale jak usłyszę "BYŁO" obiecuję na najbliższych Plejadach spić każdego kto tak napisze... :twisted: :wink: :mrgreen:

 

Boska Ankieta

 

Bóg chciałby ci podziękować za wiarę i modlitwę. Aby lepiej sprostać Twoim potrzebom, prosi Cię o poświecenie kilku minut odpowiedzi na poniższe pytania. Ankietę należy wydrukować, wypełnić (stawiając krzyżyk przy prawidłowej odpowiedzi) i wysłać do Watykanu zwykłym listem (elektroniczne jako narzędzie szatana są niedopuszczalne!!!).

 

Twoje odpowiedzi będą traktowane jako poufne, nie musisz tez ujawniać swoich personaliów, chyba, że chciałbyś otrzymać osobistą odpowiedź na swoje komentarze i propozycje.

 

1. Skąd po raz pierwszy dowiedziałeś(aś) się o Bogu?

[ ] Prasa codzienna

[ ] Telewizja

[ ] Rozmowa

[ ] Tygodnik ilustr.

[ ] Biblia

[ ] Inna książka

[ ] Objawienie

[ ] Misja

[ ] Olśnienie w obliczu śmierci

[ ] Ognisty krzak

[ ] Krucjata

[ ] Internet

[ ] Inne źródło (jakie): _________

 

2. Z którego modelu Boga korzystasz:

[ ] Trójca (Ojciec, Syn i Duch Święty)

[ ] Jehowa

[ ] Jezus

[ ] Allach

[ ] Szatan

[ ] YHWH

[ ] Stworzyciel

[ ] Żaden z powyższych, zwiódł mnie fałszywy bóg.

 

3. Czy Twój Bóg dotarł do Ciebie nieuszkodzony, kompletny, bez zauważalnych usterek i brakujących elementów?

[ ] Tak

[ ] Nie

[ ] Jeśli nie, opisz poniżej napotkane problemy: _________________

 

4. Które czynniki spowodowały, że przyjąłeś(ęłaś) swą religię? Możesz zaznaczyć kilka pozycji.

[ ] Indoktrynacja ze strony rodziców

[ ] Indoktrynacja w szkole

[ ] Indoktrynacja przez otoczenie

[ ] Potrzeba posiadania powodu, aby żyć

[ ] Wrodzony konformizm

[ ] Chęć, aby mi wskazano, kim gardzić

[ ] Mój wymyślony przyjaciel dorósł

[ ] Nie cierpię myśleć samodzielnie

[ ] Chęć poznania dziewcząt/chłopców z kółka parafialnego

[ ] Strach przed śmiercią

[ ] Chęć wkurzenia rodziców

[ ] Potrzeba oderwania się od pracy na jeden dzień w tygodniu

[ ] Chciałem(am) być czegoś pewny(a)

[ ] Lubię muzykę organową

[ ] Chcę być ministrem/posłem/senatorem

[ ] Chcę być ambasadorem w Watykanie

[ ] Chciałem(am) poczuć się moralnie lepszy(a)

[ ] Zmuszono mnie tortutami

[ ] Jałowiec stanął w płomieniach i mi kazał

 

5. Czy czciłeś dotąd innego boga? Jeśli tak, który fałszywy bóg Cię zwiódł? Możesz zaznaczyć kilka pozycji.

[ ] Odin

[ ] Zeus

[ ] Apollo

[ ] Barney T.B.P.D.

[ ] Wielka Dynia

[ ] Bill Clinton

[ ] ognista kapusta

[ ] Cthulhu

[ ] Wszechpotężny Dolar

[ ] Ra

[ ] Wielki Duch

[ ] Rozum

[ ] Słońce

[ ] Księżyc

[ ] Inny: ________

 

6. Czy oprócz swojego Boga korzystasz teraz także z innych źródeł inspiracji? Możesz zaznaczyć więcej niż jedną pozycje.

[ ] Tarot

[ ] Astrologia

[ ] Chiromancja

[ ] Poradniki

[ ] Biorytmy

[ ] Wróżenie z fusów

[ ] Płonące krzaki

[ ] Krwawe ofiary

[ ] Wędrówki po pustyni

[ ] Loterie

[ ] Telewizja

[ ] Playboy i/lub Playgirl

[ ] Seks

[ ] Narkotyki

[ ] Rock'N'Roll

[ ] Bill Clinton

[ ] Mantry

[ ] Kryształy

[ ] Piramidy

[ ] Polisy ubezpieczeniowe

[ ] Inne: ___________

[ ] Nie korzystam

 

 

7. Ilość boskich interwencji utrzymywana jest na określonym poziomie, aby zachować równowagę pomiędzy odczuwalną obecnością Boga a ślepą wiara w Niego. Czy chciałbyś(chciałabyś) [zakreśl jeden punkt]

a. Więcej boskich interwencji

b. Mniej boskich interwencji

c. Obecny poziom boskich interwencji mi odpowiada

d. Co to są boskie interwencje?

 

8. Bóg stara się także zachować równowagę pomiędzy cudami i katastrofami. Ocen w skali 1 - 5 jego działanie poprzez: (1=niedostateczne, 5=wzorowe):

 

 

 

a) klęski

powodzie 1 2 3 4 5

głód 1 2 3 4 5

trzęsienia ziemi 1 2 3 4 5

wojny 1 2 3 4 5

epidemie 1 2 3 4 5

spam 1 2 3 4 5

Microsoft 1 2 3 4 5

 

a) cuda

wyratowanie 1 2 3 4 5

nagłe ozdrowienie 1 2 3 4 5

gwiazdy unoszące się nad miastami 1 2 3 4 5

płaczące rzeźby i obrazy 1 2 3 4 5

zamiana wody w wino 1 2 3 4 5

chodzenie po wodzie 1 2 3 4 5

przemawiające ogniste krzewy 1 2 3 4 5

piloty do telewizora 1 2 3 4 5

ciągle żyjący Saddam Husajn 1 2 3 4 5

 

 

 

9. Czy masz inne komentarze lub sugestie, które mogłyby usprawnić Boską obecność i działanie? (Możesz dołączyć dodatkowe arkusze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem w necie można ciekawe rzeczy znaleźć - przeglądam sobie filmiki na video.google.pl , aż tu nagle patrzę a tu mój sąsiad z pierwszego piętra :shock: :shock: :shock: :mrgreen:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 4333002727

 

Wrc fanowi gratulujemy sąsiadów :mrgreen::mrgreen:

 

Z takimi sąsiadami to trzeba na rover uważać :mrgreen::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiatacz http://michael.winslow.patrz.pl/ :mrgreen:

 

 

Po hucznym weselu odbywającym się w hotelowej restauracji, młoda para wynajmuje sobie pokój, żeby jak najszybciej doszło do "konsumpcji związku". Zdenerwowany pan młody drżącymi rękami nie może trafić kluczem w dziurkę zamka. Żona stoi za nim i kręcąc głową mruczy z ironią:

- Nooo, nieźle się zapowiada...

 

Wpada facet wczesniej z pracy do domu patrzy a zona gola na tapczanie lezy. Wkurwiony lata po domu i szuka kochanka wychodzi na balkon patrzy a pietro nizej na balkonie goly facet lezy. Wzial pierdolnal w niego lodowka i tak niefortunnie ze spadl z piatego pietra i zlamal sobie obie nogi rece i stracil przytomnosc. Kiedy obudzil sie na oddziale urazowym lezal na sali z dwoma facetami i opowiadaja sobie jak sie tu znalezli i on pierwszy opowiada:

-wpadam do domu patrze zona gola lezy to szukam chama i nie moge znalezc ;

w koncu patrze lezy pietro nizej goly na balkonie, biore lodowke i w niego niestety spadlem i tak jestem

-Ja leze se goly na balkonie opalam sie patrze a tu mi lodowka na leb leci

-Siedze sobie w lodowce...

 

iedzi facet w barze i ciagle patrzy sie na zegarek, w poblizu bardzo

atrakcyjna mloda dziewczyna. W pewnym momencie dziewczyna zawiązuje konwersacje:

-Czy Pan na kogos czeka? Tak Pan patrzy na zegarek....

-Nie, to prostu bardzo nowoczesny zegarek i ma ciekawe funkcje.

-A wygląda całkiem pospolicie. Co takiego potrafi.

-Teraz na przykład mówił do mnie telepatycznie.

-A co takiego mowił?

-Że nie ma Pani na sobie majtek.

-To nieprawda, mam majtki.

-Oj głupi zegarek, musi sie spieszyc o godzine.

 

 

Idzie 2 kolesi przez polane.Jeden pyta drugiego:

-Widzisz to drzewo?

-Widze.

-Pod nim pierwszy raz uprawialem sex...

-Wow...

-Nagle zobaczylem, ze nad nami stoi jej matka i sie patrzy na nas...-

-I co powiedziala?

-Meeeeeee.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wania złowił złotą rybkę.

- Rybka: puść mnie spełnię twoje życzenie

- Ok

- Willę chcesz?

- Nie

- Mercedesa chcesz?

- Nie

- Medal za męstwo chcesz?

- Tak jasne.

Huknęło, jebnęło i Wania znalazł się prosto na polu bitwy z dwoma granatami w ręku. Patrzy a na niego napierdala 10 czołgów. Wania wkurzony przez zaciśnięte zęby:

- K...wa, pośmiertny mi dała!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosba o podwyzke

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Korespondencja służbowa

 

$zanowny $zefie,

 

$miem nie$miało $po$trzec, że o$tatnio (a dokładnie od $iedmiu mie$ięcy) $pędzam w pracy $rednio po $iedemna$cie godzin na dobę, i to praktycznie $połecznie, $lęcząc nad $późnionymi (przez innych) projektami $y$temu $przedaży $ieciowej, a ponadto pracuję w na$zej firmie $poro ponad $ze$na$cie mie$ięcy, $pokojnie zno$ząc to, że inni, nawet moi obijający $ię $tra$zliwie w$półpracownicy (zwla$cza $tani$law $zo$takowski) do$tają $ys$tematycznie $pore podwyżki i $pecjalne bonu$y.

W zwiazku z powyż$zym pro$zę o zwięk$zenie mojej pen$ji o $kromną $umę $ze$ciu$et $ze$na$tu złotych i $ze$cdzie$ieciu $ze$ciu gro$zy mie$ięcznie. $ugeruje, by na$tapilo to począw$zy od pierw$zego $tycznia rozpoczynającego $ię wkrótce roku. Jednocze$nie nie$miało przypominam, że zgodnie z tym co napi$ano na $tronie czterdzie$tej $iodmej Kodek$u Pracy, za $pedzanie cza$u pracy na $leczeniu przed $iejacym $zkodliwymi elektronami $tarym, p$ujacym $ie monitorze należy $ię mi $pecjalny dodatek w wy$oko$ci trzydzie$tu sze$ciu zloci$zy i pięćdzie$ięciu $ze$ciu gro$zy mie$ięcznie

 

$ poważaniem

 

Marian $. $o$enkows$ki

 

-------

 

Drogi PaNIE MariaNIE,

 

PoNIEważ właśNIE doNIEsiono mNIE, że kontrola, ktorej zadaNIEm było zbadaNIE finansów w naszej firNIE interNIEtowej, NIE wykazała NIEdociągNIEć - teoretyczNIE NIE istNIEje przeciwskazaNIE, by wNIEść podaNIE o podNIEsieNIE pensji i NIE jest ono dla mNIE zaskoczeNIEm. PoNIEważ wiem jednocześNIE, że Pana, PaNIE MariaNIE, wynagrodzeNIE najwyraźNIEj NIE należy do NIEbotyczNIE wysokich, powiNIEnem podNIEść Panu, PaNIE MariaNIE uposażeNIE, szczególNIE że doceniam Pana, PaNIE MariaNIE, zaangażowaNIE w rozwijaNIE firmy i poświęcaNIE jej NIEwątpliwie bezcenNIEgo wolNIEgo czasu. NIEstety, w poNIEdziałek odbylo się zebraNIE, na którym podpisałem wcześNIEj wyNIEgocjowane zobowiązaNIE, że w pierwszej kolejności podNIEść należy o NIEzbędNIE koNIEczne miNIEmum wynagrodzeNIE bardziej znajomych i mNIEj znajomych, kolegów i koleżaNIEk Pana Prezesa Rady Nadzorczej - w NIEprzekraczalnym termiNIE do poNIEdzialku, resztę zaś środków koNIEczNIE i korzystNIE zagospodarować z przeznaczeNIEm na szkoleNIE członków Zarządu, a zatem NIE mam nic więcej do dodania. OdnośNIE Kodeksu Pracy - cytowaNIE przepisów NIEaktualnych NIE wpłyNIE na moją decyzję. Przepisy te znajdowały zastosowaNIE w okresie, gdy NIE znane było rozwiazaNIE w postaci szklaNIEgo filtra korzystNIE służącego ochroNIE wzroku. MNIEmam, że się Pan NIE gNIEwa i będzie Pan, PaNIE MariaNIE, dalej pracował rówNIE wydajNIE i NIE mNIEj entuzjastyczNIE choć praktyczNIE społeczNIE. NIEch Pan NIE myśli, że jestem NIEczulym draNIEm - tak NIEstety jest w kapitaliźNIE i tego NIE zmieNIE.

 

Z poważaNIEm

 

Szef

 

--------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...