Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

suberet, a to, że dowcipy są prostackie, wulgarne, kiczowate i buraczane :lol:

nie to, żebym oglądał, nawet nie zdążyłem kliknąć w linki, ale podejrzewam, że to tak jak z dobrym i tanim winem, pije je się, bo jest tanie...i dobre :mrgreen:

Cóż...., co kto lubi.

Jednak na tym forum podobno obowiązują jakieś zasady.

Nie wiem, jak to jest z tanim winem, bo nie używam. :?

 

Kiedyś ktoś fajnie powiedział w temacie poczucia humoru (parafraza, bo nie pamiętam dokładnie):

"Prostych ludzi śmieszy poślizg na skórce od banana, a jeszcze prostszych wulgaryzmy w miejscach i sytuacjach, gdzie ich nie powinno być"

...i ja się z tym zgadzam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek zniża loty.

Nie wiem co jest fascynującego, czy nawet zabawnego w buractwie, prostactwie, wulgaryzmach i kiczu... :roll: :evil:

 

Wyluzuj, to nie kościół :mrgreen:

Jestem wyluzowany :) . Gdybym miał jakąś szczególną napinkę w tym kierunku już dawno zrobił bym zadymę. Reaguję dlatego, że wątek coraz bardziej dryfuje w nie ciekawym kierunku. Moderatornia na urlopach, czy co? :wink:

Dlaczego ZAWSZE przy potępianiu prostactwa i wulgaryzmów jedyną opcją jest jakaś skrajność w drugą stronę? :shock:

Pomiędzy kościołem a publicznym buractwem jest naprawdę duuuuużo miejsca. Właśnie tam chciałbym widzieć ten wątek. :)

Pewnie jestem w mniejszości, ale próbuję... :wink:

 

To samo jest na CB. Jak zwrócę uwagę jakiemuś prostakowi na jego język, to prawie zawsze usłyszę odpowiedź : "Jak ci się nie podoba, to wyłącz radio"

To co? Mam też nie wychodzić z domu, bo jakaś dzicz chce przejąć na własność ulice? Mam nie chodzić z dziećmi na zakupy, bo obsługa i klienci sklepu chcą sobie pobluzgać? Bezguście i prostactwo chce przejmować coraz to nowe obszary. Czy mamy je w tym wspomagać?

Np. stadiony już przejęli i dyktują tam swoje warunki. :|

Dlaczego mamy też stracić kulturalne poczucie humoru?

W necie nie brak portali oferujących humor na odpowiadającym niektórym poziomie. Tutaj, z tego, co czytałem w regulaminie, miało być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...