Skocz do zawartości

Krakow - no i gdzie cwiczyc? :(


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiadomo o co chodzi , co sie lepisz?

 

bo jak mozna nie wiedziec gdzie sie mieszka?

"nie ma to jak na slasku u nas, kolo poznania..."

 

a co do okolic olsztyna, to nie tylko tory i lotniska. niedaleko jest troche szutrowych drog, o rownej nawierzchni...

 

im dalej na poludnie tym gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche opóźnione ale wielkie congratulacjony mk.si (ikonki z brawami niestety nie ma) witamy w gronie pełnoprawnych :D

teraz tylko w cholerke nerwów ze stali, cierpliwości, wyrozumiałości, braku zaufania do innych kierowców..... i możesz jeździć bez obaw (może się w tych ostatnio popularnych w Krakowie korkach spotkamy :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

..... cholernie dziękuje 8) , ale po cześci przyczyniłeś się do tego, ..... zawsze to te pare minut więcej obycia z autem :wink: :D .....

 

O Jesoo, no tak, Ty wtedy prawka nie miales ... :shock: ... no tak przestaje juz popijac chyba ... wiecej malolaty prosze mnie do turbokombiwaru po lewej stronie nie wlazić :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche opóźnione ale wielkie congratulacjony mk.si (ikonki z brawami niestety nie ma) witamy w gronie pełnoprawnych :D

teraz tylko w cholerke nerwów ze stali, cierpliwości, wyrozumiałości, braku zaufania do innych kierowców..... i możesz jeździć bez obaw (może się w tych ostatnio popularnych w Krakowie korkach spotkamy :D )

 

... dzięki charlie, ale znów nie przesadzajmy, jakieś wielkie osiągnięci to to nie jest, jeszcze zapomniałeś w życzeniach o cierpliwości, bo prawko dopiero będę miał w ręku za niecałe 3 tygodnie !!! tyle się czeka na wydanie !!!!!! :? .......

 

O Jesoo, no tak, Ty wtedy prawka nie miales ... ... no tak przestaje juz popijac chyba ... wiecej malolaty prosze mnie do turbokombiwaru po lewej stronie nie wlazić

:lol:

 

.... eeeee no tak tragicznie chyba nie było 8) poza tym sam zaproponowałeś, ja w gruncie rzeczy wcale nie chciałem :wink: :lol::twisted::twisted: ..... no i faktycznie do Twojego kombiwaru juz nie wsiąde bo ......... miałeś go sprzedać, także teraz jak już to do Twojego sti 8) .....

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... eeeee no tak tragicznie chyba nie było 8) poza tym sam zaproponowałeś, ja w gruncie rzeczy wcale nie chciałem :wink: :lol::twisted::twisted: ..... no i faktycznie do Twojego kombiwaru juz nie wsiąde bo ......... miałeś go sprzedać, także teraz jak już to do Twojego sti 8) .....

pozdr. mk.si

 

No na razie STI to niepredko, najpierw Legac dla rodzinki i psa, potem jakis monster bedzie i na pewno marki Bumbaru, póki co turbokombiwar zostaje do przyszłego after półrocza :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdziw się jeśli to potrwa dłużej bo się ludziska pobudziły z wymianą prawek podobno więc to będzie raczej prezent noworoczny :D

 

....... ja bym tam wolał na spóźnionego mikołaja albo wczesną gwiazdkę 8) .....

 

No na razie STI to niepredko, najpierw Legac dla rodzinki i psa, potem jakis monster bedzie i na pewno marki Bumbaru, póki co turbokombiwar zostaje do przyszłego after półrocza

 

..... aaa no to widze plany diametralnie się zmieniły, .... to w takim razie, było katować kombiwara na sjs-ie :?: :twisted: (wiem wiem wtedy było usprawiedliwienie że do żyda idzie na drugi dzień :lol: ) .....

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...