Skocz do zawartości

Oddajcie nam Hogiego - ankieta


filester

Czy chesz aby wmorderatornia oddała Hogiego  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hogi przeciez ma gdzie jeszcze pisac i chyba zreszta to woli. bez niego spadnie tam liczba uczestnikowo o polowe, zatem tak latwo go do macierzy nie oddadza

 

No nie do końca tak jest, ale generalnie chodzi o to, że powód urlopu Hogiego jest jasny, Hogi go zna i z przykrością stwierdzam, że nie zastosował się do prośby, której realizacja umożliwi mu powrót na The Forum (czyli Forum SIP).

 

bidulek podupadł tak na zdrowiu, że jakieś mazidła indiańskie musie stosować

 

Zgodnie z regulaminem masz niebawem szansę podzielić jego los :twisted::mrgreen:.

 

Pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi przeciez ma gdzie jeszcze pisac i chyba zreszta to woli. bez niego spadnie tam liczba uczestnikowo o polowe, zatem tak latwo go do macierzy nie oddadza

 

No nie do końca tak jest, ale generalnie chodzi o to, że powód urlopu Hogiego jest jasny, Hogi go zna i z przykrością stwierdzam, że nie zastosował się do prośby, której realizacja umożliwi mu powrót na The Forum (czyli Forum SIP).

 

bidulek podupadł tak na zdrowiu, że jakieś mazidła indiańskie musie stosować
.

 

Zgodnie z regulaminem masz niebawem szansę podzielić jego los :twisted::mrgreen:.

 

Pasek.

Ach to się nazywa "Promocja konkurencyjnych forów motoryzacyjnych" :shock:, czy może odgrywasz sie za tego prztyczka :roll:.

No ale ty tu jesteś panem i władcą, więc "bij mnie i batoż ty mój żółty komandosie" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc.li, ja się za nic nie odgrywam, nikomu niczego nie udowadniam. Każdy ma prawo pisać na ilu forach tylko chce. Na tym jednak jest napisana w Regulaminie zasada, że jego właściciel nie życzy sobie promowania innych forów, a zamieszczanie do nich linków jest taką promocją.

 

Działanie niezgodne z regulaminem wiąże się z ostrzeżeniem.

 

Co tu więcej tłumaczyć...? :roll:

 

Dodam tylko, że ja sam nie śledzę wszystkich linków, a dostaje to jako zgłoszenia od Forumowiczów. Jeśli ktoś to zauważył, to moim obowiązkiem jest reakcja zgodna z regulaminem, a nie udanie, że nie dostałem informacji... :roll: Jestem modem i z tej roli staram się wywiązywać rzetelnie tj. zgodnie z zasadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna, donosy na tym forum :shock: :twisted: , to może zaraz się okaże że to ja byłem Bolkiem :lol: . Wyedytuje tego posta, bo jeszcze się okaże że, te "mazidła indiańskie" stanowią, konkurencję dla któregoś z oferowanych produktów SIP'u :mrgreen:

 

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem się wypowiadać bo jestem tu nowy.. a może właśnie dlatego powinienem bo mam pewien dystans..

Stosowana tu prewencja ma wg mnie skutek przeciwny do zamierzonego, w tym przypadku dla osób postronnych z daleka zalatuje paranoją. Proponuję jeszcze w ramach rewolucyjnej czujności przydzielać paseczki za nieprawomyślność czyli za domniemanie zakazanego czytelnictwa, bo nie sama agitacja ale i bierny udział wsącza w niewyrobione politycznie mózgi zgniłe treści. W dzisiejszym świecie próba ręcznego sterowania wolnym przepływem informacji wywołuje raczej uśmieszek politowania. Ale zabawa za to przednia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem się wypowiadać bo jestem tu nowy.. a może właśnie dlatego powinienem bo mam pewien dystans..

 

Oprócz faktu, że jesteś nowy i masz dystans, masz również niepełną wiedzę, czy też rozumienie istoty tego Forum :twisted:. W dużym skrócie: gospodarzem na tym forum jest SIP, który spełniając obowiązki gospodarza ( :arrow: dostarczenie forum dla wszystkich), ma również prawa. Jednym z nich jest prawo wprowadzenia regulaminu, który przewiduje zakaz podawania linków - szczególnie do forów, które powstały jako negacja tego forum.

 

Właśnie dlatego, że wiemy, że w dzisiejszych czasach informacja jest łatwo dostępna ( :arrow: google) uważamy, że nie ma konieczności podawania jej również tutaj.

 

Bo po co?

 

Dlatego pisanie o:

 

próba ręcznego sterowania wolnym przepływem informacji

 

może być chyba tylko wyrazem przekonania, że gospodarz forum to idiota, który nie wie, że istnieje google (a może jeszcze twierdzi, ze ziemia jest płaska) :twisted:.

 

Przy okazji witam na Forum i życzę trochę więcej pozytywnego nastawienia pod jego adresem 8).

 

byl na ten temat caly karnawal, nie braliscie udzialu, to moze sobie chociaz temat wyszukajcie i poczytajcie, bo jak znowu zacznie kazdy nowy wsadzac swoje trzy grosze, to u wielu osob pojawia sie wtorne torsje.

 

To, co napisałem powyżej, można również napisać w ten sposób :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez niego spadnie tam liczba uczestnikowo o polowe

 

Chyba Cię cycki pieką jak to Carfit mówi :mrgreen:

 

 

The Forum (czyli Forum SIP)

 

Don't argue with google young padawan :twisted:

 

... You have been banned from this forum. Please contact the webmaster or board administrator for more information. ...

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz faktu, że jesteś nowy i masz dystans, masz również niepełną wiedzę, czy też rozumienie istoty tego Forum :twisted:.

 

Trochę czytałem o specyfice tego forum. Nigdzie nie zarzucałem nikomu, że jest idiotą i zdaje mi się że rozumiem racje gospodarza tego miejsca, więc proponuję porzucenie protekcjonalnego tonu. Moje zdziwienie płynie z czego innego - w moim rozumieniu forum oznacza pewną autonomię poglądów. Jeśli jej nie ma, to mamy raczej tablicę ogłoszeń i to jest jak najbardziej OK. Po prostu przy tak postawionych warunkach słowo forum jest pewnym "nadużyciem semantycznym". Właściwie bliskim stwierdzeniu że Ziemia jest płaska. I spinanie się z tego powodu że z kosmosu widać że nie jest, wygląda po prostu pociesznie. Wiem że o tym już było..

 

Towarzyszu foreks, dlaczego przemawiacie do mnie w liczbie mnogiej? A poza tym wydaje mi się że forum poniekąd właśnie do tego służy żeby każdy mógł swoje 3gr.. no ale ja nowy jestem to mogę czegoś nie wiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc proponuję porzucenie protekcjonalnego tonu

 

Ok, za to przepraszam.

 

w moim rozumieniu forum oznacza pewną autonomię poglądów

 

Zgadza się. Z naciskiem na "pewną" :mrgreen:.

 

Jest to forum moderowane, czego dowód masz czytając tego posta :mrgreen:.

 

Jeśli zgodzimy się więc, że forum moderowane to nie jest oksymoron, nazywanie go w skrócie "forum" nie będzie również nadużyciem semantycznym :cool:. Ani nawet "pewnym nadużyciem semantycznym" 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym wydaje mi się że forum poniekąd właśnie do tego służy żeby każdy mógł swoje 3gr.. no ale ja nowy jestem to mogę czegoś nie wiedzieć :wink:

 

 

Jak czegoś nie wiesz to wiedz,że to nie jest forum tylko taka new age tablica ogłoszeń zwana forum :lol:

Są zasady do których się trzeba stosować i kropka.Jak komuś nie pasi to niech nie pisze tylko czyta,jak pisze,to niech to robi zgodnie z zasadami.Ufff :mrgreen:

A kto ortografy będzie poprawiał jak nie Hogi :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, za to przepraszam

 

Niezamaco. Chciałem tylko zauważyć przez to, że coś się o uszy obiło. :smile:

 

Drugie wyjaśnienie przyjmuję również i się zgadzam. Choć dla mnie forum a forum moderowane (przy przyjętych tu zasadach moderacji) to taka różnica jak krzesło a krzesło elektryczne.

 

[ Dodano: Sro Cze 25, 2008 2:01 pm ]

Są zasady do których się trzeba stosować i kropka.

 

Nie dyskutuję z zasadami. Przyjmuję je z dobrodziejstwem inwentarza. Jednakowoż nie przestaję uważać ich za śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...