Skocz do zawartości

21.06.2008 - 4race event - Modlin - z chromometrażem


4race

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin.zwyciestwo carfita jak widac nie bylo oczywiste. :twisted:

Jabar i xbajk mocno po pietach mu deptali.

 

ja sie ciesze z jednego.zdecydowanie subaraki wlaly miskom.a cieszy mnie to bo widac ze tu wszystko od kierowcy zalezy a nie od auta ! :cool:

 

 

no chyba ze przyjedzie forex swoja ciotowata taxowka evo i nam pokaze.....tylko co :?: :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak z tymi zdjeciami i wynikami? :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 10:38 am ]

No i Ty :smile:
on sie nie liczy bo jezdzi w PZMocie :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 10:39 am ]

Jabar i xbajk mocno po pietach mu deptali.
tak sie zastanawiam - piszecie o omijaniu jakiegos rondka - tam bylo cos takiego? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straaasznie mnie boli glowa :evil: , wiec tak na szybko:

- bardzo fajna impreza

- proba ustawiona „z pomysłem” – szacuneczek dla Herbola

- rady Roberta moim zdaniem trafne i przynoszące efekty

- Rulak dwoil się i troil żeby było cacy, co do czasu Carfitowozem … :shock: .”wiecie, trzeba rzucic autem a potem duuuuzo gazu”.

- faktycznie troche zbyt dlugie przerwy pomiedzy przejazdami, szczególnie, ze widmo deszczu wisialo nad torem

- Modlin – miejsce na dwudniową impreze – polaczenie upalania z grillowaniem i imprezą integracyjną. Nastepnym razem bierzemy campery. Rulak pamietaj o muzie – zapodamy jakiegos Goodsmacka na pol lotniska :cool: .

- nawierzchnia IMO mniej przyczepna niż w Ulezu

- leszczyk Carfit – idzie jak przeciąg, ale daliśmy mu te 0,2s tylko dlatego, ze dziwnie by wyglądało gdyby „poczciwy, stary Gt-ek” dokopal Sti-ajowi :mrgreen: . Tak na powaznie – mysle, ze gdyby poprzeczka była jeszcze wyzej to i tak by ja przeskoczyl i nam wpieprzyl.

- Boluś czarnuchu – furka w warsztacie na wsi, ale kierowca caly czas w formie – tylko nastepnym razem to my zgarniamy opony – umowa jest umowa :roll:

- Jabar – szybko i powtarzalnie, duzo dymu…..z opon a nie z silnika. Co prawda był jakis taki siwy chyba /ten dym znaczy się/, wiec opony do wymiany. Gdyby był czarny to tylko kwestia regulacji zbieznosci.

:wink:

- Marcin /m.wrc/ - jeszcze kilka przelotow i IMO byloby mega ciasno w czasach. Poza tym, dojscie do takiego opozniania hamowania jak w Twoim wykonaniu zajmie mi jeszcze pare chwil i przyniesie sporo kupy w majtkach - szacuneczek. Co do sluchania pilota – ja się jakos generalnie nie mogę ogarnac w tych slupkach – nie wiem gdzie trzeba jechac, jakies cyferki na nich trzeba umieszczac czy cus….

- czarne EVO – tez szybko i caly czas jakos blisko 1.50

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych w Modlinie.

Pozdrowienia dla wspolbiesiadnikow wieczornych, również tych „z Pucharu Lata” – jeezu jak mnie boli glowa.

 

THE END

PS. Kubica sie zaczyna - ide podpatrzyc jak sie jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT

xbajk tez byl na sliku pelnym.tu juz sie robi na prawde grubo.same sti powyzej 300 koni kazdy.

mysle ze swoim wrxem bylbym jakies 15 minut za chlopakami.cieszy fakt ze kazdy z nich jezdzi coraz lepiej.widac pasje a nie lans.dlatego mam z rulakiem plan aby zrobic impreze juz w naprawde normalnych bojowych warunkach.6 kilometrowy oes pod rynem na szutrach.to jest cos.mysle ze wczoorajsza ekipa spokojnie mogla by juz w czyms takim wziac udzial.dosyc juz tych popierdulek po slupkach.mysle rowniez ze cholera ty abcie juz swoim gjetkiem bys nawet nie podzszedl pod wynik nawet ostatniego kierowcy oczywiscie ze wzgledu na moc w twoim gjeteku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbike - tuz za carfitem na slicku, woow.

z pewnoscią pierwsza piątka czy szostka byla na slickach. Pojawienie sie Hankookow w przystepnej cenie zrobilo swoje.

 

zrobic impreze juz w naprawde normalnych bojowych warunkach.6 kilometrowy oes pod rynem na szutrach

gadalismy o tym wczoraj przez pol nocy - super pomysl :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ogladam te zdjecia (dobra robota) i stwierdzam ze jakies takie popsute to moje auto, przechyla sie bardziej niz inne i na dodatek nie podnosi do gory tylnego kola :(

 

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 5:43 pm ]

no to poczatek wrzesnia trzeba zorganizowac :twisted:
i nazwiemy impreze "f...ski slajd" :mrgreen:

 

do wygrania bedzi bialy zderzak do iwo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych w Modlinie.

 

Popieram pomysł zorganizowaniem sobotnio-nocno-niedzielnej pojeżdzawki z namiotami, przyczepami kempingowymi, kamperami, itp

 

Co do muzy - zagrać może DJ Dooda czyli Gracowy (trzeba ładnie poprosić). :razz:

Co poniektórzy forumowicze (np. Yacho, Harvester) mają doświadczenie rockowe :roll: może by sie zaprezentowali :?: :roll:

 

Macie jakieś pomysły jak urozmaicić taki 24h spot?

 

4race - wyznaczcie jakiś termin (byle było ciepło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych w Modlinie.

 

Popieram pomysł zorganizowaniem sobotnio-nocno-niedzielnej pojeżdzawki z namiotami, przyczepami kempingowymi, kamperami, itp

 

Co do muzy - zagrać może DJ Dooda czyli Gracowy (trzeba ładnie poprosić). :razz:

Co poniektórzy forumowicze (np. Yacho, Harvester) mają doświadczenie rockowe :roll: może by sie zaprezentowali :?: :roll:

To ja wybieram zdecydowanie opcje nr 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pomysły jak urozmaicić taki 24h spot?

Nie jestem pewny czy mowimy o tym samym.

Miałem na mysli raczej klimat o charakterze "moto". Slowo SPOT kojarzy mi się inaczej /być może nieslusznie/ :roll: . Chetnie poslucham jak to sie tu i tam WRC-ami latalo albo o przewadze EVO III nad Nissanem Gti-R czy czymkolwiek innym /to tak majac na uwadze patronat merytoryczny RH/ :wink: .

Urozmaicenie? Możemy komus w nocy auto na ceglach postawic i beczke po Motulu do dachu przymocowac. Pozdrowienia dla Pawla Hankiewicza /o ile dobrze pamietam/ :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff powróciłem i nie powiem żebym był w formie :twisted: do dzis czuje skutki wspaniałego weekendu w W-wie :lol:

Wielkie podziękowania dla 4race za super zabawę, czekam na nastepne terminy :lol:

Vert dziękuje za gościne :!:

Moniqa j.w. mam nadzieje że mocno nie narozrabialiśmy :mrgreen:

 

Jesli chodzi o sama impreze ( nie ta u Durbosa :wink: ) to uważam że Modlin jest lepszy od Ułęża, jest bardziej urozmajcony, różnej przyczepności asfalt ( mniej zużywa opony), ogólnie lepiej :cool: , a przeciez nie korzystalismy z całej powierzchni lotniska :idea:, można tam naprawde rewelacyjna trase zrobić ( bardzo długą ).

Rulak weź sie do roboty :wink: :mrgreen: i szykuj kolejny event :twisted: , nastepnym razem skopie Ci dupsko :mrgreen:

Cieszy mnie równiez fakt , że Rulak który na co dzień jeździ EVO wsiadł w moje autko , zrobił najlepszy czas dnia , i powiedział że to naprawde dobre auto :!:

Generalnie impreza bardzo udana, ale w wiekszości to zasługa uczestników, ekipa była przednia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze przyjedzie forex swoja ciotowata taxowka evo i nam pokaze

jak Boga kocham ja juz moge ta ciota zostac, tylko niech Teczowy w koncu przywiezie mi to auto :twisted::mrgreen:

Macie jakieś pomysły jak urozmaicić taki 24h spot?
wiecej kobiet. moge tanio zalatwic i mowia po polsku :cool: :mrgreen:
i nazwiemy impreze "f...ski slajd"

gejowski slajd :lol:

uważam że Modlin jest lepszy od Ułęża,

a nie mowilem.

powiedział że to naprawde dobre auto
to te jego slynne poczucie humoru, wszyscy to lykaja jak pelikany :mrgreen:

 

zdjecia brzydkie jak noc, prawie mi monitor sie pokrzywil :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...