Skocz do zawartości

21.06.2008 - 4race event - Modlin - z chromometrażem


4race

Rekomendowane odpowiedzi

foreks, tak na poważnie: weź se sprowadź z ju es end ej korwetę, czy innego czelendżera. Pasować do Ciebie będzie idealnie, nie trzeba do tego szczególnie umieć jeździć, bo robi się tylko kruzing, a pod klubem będziesz mógł spalić gumę, małolatki zrobią "łał", a jak ulica będzie szeroka, to może jeszcze jakiegoś boka zapniesz i nawet, jak go nie będziesz umiał rozpiąć, będzie na tyle szeroko, że nic se nie zrobisz.

 

:mrgreen:

 

jak szedlem ostatnio do pracy Czeslaw widzialem wielka plame oleju w okolicach Zurawiej i podobno to tylko przez wydech Ci wycieklo :cool: :mrgreen:

 

Plamę oleju? Widać, żeś człek prosty i nie odróżniłeś oleju samochodowego od szlachetnej oliwy z czarnych oliwek. Kupiłem właśnie w sklepie obok karton (300€ za butelkę, drobiazg) i jedna mi się stłukła. "Phi" - pomyślałem i poszedłem dalej :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj o ironio obejrzalem 17 raz "Grindhouse", trafiles :grin: plastiki sa ostatnia rzecza na jaka patrze. Challlenger SRT8 mniam, ale jeszcze za wczesnie dla mnie, podobnie z Vetta :roll: dziekuje za rady i wzajemnie polecam Ci Czeslaw odrestaurowanego, zoltego Garbuska. legenda wsrod wielu chlopcow i pewnosc prowadzenia w sam raz, jak na Twoje aspiracje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, np. to, że dostajesz pasek za bluzg :mrgreen:

 

Przemeq, ale Ty nudziarz jesteś :roll:

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Cze 26, 2008 10:51 am ]

raju: to przecie forum cioć

 

vert, może nie do końca, bo wszyscy w nim uczestniczymy. Ale widziałem już kilka bluzgów niezauważonych przez nieomylnego Przemqa :mrgreen: . Ale do mnie już drugi raz o to samo...

ja pamiętliwy jestem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...