Skocz do zawartości

Zagrozenie.


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Oględziny samochodu Jędrzejczak - wszczęto śledztwo

 

http://wiadomosci.onet.pl/1173833,11,item.html

 

"Podczas manewru wyprzedzania (przez pływaczkę) kilku pojazdów z naprzeciwka nadjechał fiat uno. Otylia zjechała na lewą stronę jezdni i wpadła do rowu. Po przejechaniu blisko stu metrów uderzyła w drzewo przednią prawą częścią samochodu i +dachowała+"

 

Ponoć miała możliwość „pójść w pole”, z uwagi że sportowiec ma refleks na poziomie 0,15 s to upierał bym się że wpadała w panikę i brak doświadczenia i SZKOLENIA wziął górę.... Wiem że 100m przy 200 Km/h leci szybko, ale wybrała bidulka najgorszy wariant... drzewo....

 

Czy tylko Subaru (SIP) do ponad 200 konnego auta daje free szkołę jazdy ?

Z SJS jedno była najważniejsze! Udowodniono mi że rajdowiec zemnie żaden co skutecznie ukróciło moje zapędy na drodze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Na SJS człowiek nie wyrobi sobie nawyków - za mało czasu, a na to potrzeba długich tygodni i miesięcy treningu, ale jak ktoś bardziej światły to łapie, że przyczepność można starcić bardzo łatwo, a potem się jest już tylko widzem bardzo krótkiego i niebezpiecznego filmu. Nie wszyscy mają szczęście dożyć do jego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj małe ostrzeżenie dla tych co muszę przez tory przejeżdżać:

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=671585

 

Janusz Kulig też zginął na przejeździe kolejowym! W takich sprawach nie można się zdawać tylko na innego człowieka - bo to tylko cżłowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć miała możliwość „pójść w pole”, z uwagi że sportowiec ma refleks na poziomie 0,15 s to upierał bym się że wpadała w panikę i brak doświadczenia i SZKOLENIA wziął górę.... Wiem że 100m przy 200 Km/h leci szybko, ale wybrała bidulka najgorszy wariant... drzewo..:!:

Dokladnie!

Bardzo dobrze znam tą drogę i miejsce.

Przez wiele lat jeżdziłem tamtędy na działkę która była 5 km za Miączynem.

Nie mogę uwierzyć że poszła w drzewo a nie w pole.

Powinni zaskarżyć tego który dał jej taką furę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wczoraj kolega opowiedzial historie jaka mu sie zdarzyla dosyc nie dawno...

 

Otoz...jest niedziela, jedzie Wislostrada od strony Gdanska, wjezdza do tunelu (ktory zaczyna sie na wysokosci szpitalu przy Karowej), jedzie jedzie tunelem - lewym pasem, juz wyjezdza(albo wyjechal), a tu jakas kobita popyla tymze pasem na czolowke :shock: :shock: (dla osob z poza Warszawy dodam, ze ten tunel to jakby dwa oddzielne tunele - kazdy w swoja strone)...kolega trabi na nia, a ona zero reakcji...udalo mu sie jakos ja ominac i zjechac na srodkowy pas - a kobita jakby nigdy, nic jedzie sobie dalej pod prad...gorzej mial jakis koles co jechal za nim...gdyz wyjezdzac z tunelu jest lekki winkiel...jesli sie nie myle prawy do lewego, ale tez mu uddalo sie uciec...

 

Ciekaw jestem kiedy ona sie zorientowala, ze leci pod prad, ale do Gdanska to chyba nie dojechala...juz nie chce nawet myslec co by bylo jakby tak sobie pojechal w dzien powszedni :roll: w ogole jak cudem mogla wjechac pod prad :?: :!: ...

 

Takze trzeba caly czas miec oczy szeroko otwarte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wiadomo, ja tam rasistą nie jestem... i normalnie kocham i szanuję kobiety za kierownicą (np. Miśkę Mouton, Moniqę, Izę Holderied, mamę Witka, Ewę Z., a nawet Magdy-Karotki i moją ulubioną Szwagierkę)... ale nie mogę sobie odmówić wklejenia poniższej fotki.

 

Nie wiem, dlaczego. Nie pytajcie. Ot, poryw serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje sie! Sam dzisiaj stworzylem zagrozenie na 29listopada! Zagapilem sie na to, co sie dzialo na przeciwnym pasie i jak zwrocilem wzrok z powrotem przede mnie, to nagle te samochody sie tak szybko zblizaly i musialem ostro dac po hamulcach. mea culpa, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...