Skocz do zawartości

Witam i pytam.


BaRy

Rekomendowane odpowiedzi

Skórzane fotele w GT są zupełnie inne niż te materiałowe. To są normalne fotele, a nie półkubły.

 

Nie chcę się uperać, ale miałem kiedyś GT MY00, w której miałem skórzane fotele i były bardzo podobne do "kubełków" GT. Skóra była oryginalna (sprawdzałem po VIN w SIP wyposażenie fabryczne).

Pozdrawiam :)

P.S. Skóra była,a le klimy nie było....dramat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przede wszystkim! :D

 

 

Krzysiu, powiedz moj drogi co z tym twoim GT`00??? :D

 

Już chyba dojechał, nie? :D

Czesc Mariusz, autko dojechało dzisiaj robie sesje zdjęciową(wprawdzie blach do jazdy jeszcze nie ma), zdjecie umieszczę zarówno tu jak i tam, niestety jak zwróciłeś uwagę na tdi zginoł podpis czyli załatwiam sprawy celne (o zgrozo)

PS. O 3 w nocy to się najczęściej jeszcze spi.......a ty co robisz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórzane fotele w GT są zupełnie inne niż te materiałowe. To są normalne fotele, a nie półkubły.

 

Nie chcę się uperać, ale miałem kiedyś GT MY00, w której miałem skórzane fotele i były bardzo podobne do "kubełków" GT. Skóra była oryginalna (sprawdzałem po VIN w SIP wyposażenie fabryczne).

Pozdrawiam :)

P.S. Skóra była,a le klimy nie było....dramat :)

 

Ja też się nie upieram, natomiast egzemplarze które akurat ja widziałem, miały fotele bardziej cywilne, co nie oznacza że nie wypuszczano z kubełkami skórzanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! No to dobrze, bo już się bałem, że gdzies może zagubił sie w drodze do Polski! :lol:

 

Czekam na zdjecia i mam nadzieje, że powiesz gdzie i kiedy beda jazdy testowe? :twisted: :wink:

Mariusz jazda będzie jak tylko uporam się z urzędem i założe jakieś blachy.Auto jest bez numerów, bo przyjechało na lawcie. Na pewno pierwsze jazdy będą na czwartkowym spotkaniu, tylko którym... mam nadzieje ze do nowego roku z tą kochana biurokracją się wyrobie. Zresztą pamiętasz jak się pytałem o te światła przednie (z ringami), z tym to było związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie robione wczoraj na szybko, tuż przed wieczorem. Zdjęcie nieoficjalne, z uwagi na brak tablic rejestracyjnych. Oficjalne zdjęcia, pojawią się jak tylko otrzymam tablicę.

Wrażenia po przejechanie 5km, siedzi się nisko, odczucia zupełnie inne niż w aucie wolnossącym, no i ten dzwięk.

Mariusz, prezentacja na forum tdi zrobię jak otrzymam tablice, ok. A ty co planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusiu, oblewania jeszcze nie było, wiec jak będzie jakaś okazja to może wtedy :lol::lol:

 

W razie co, poprosze o szczególowe informacje, zawierajonce dokladno dane na temat ilosci plynow oblewniczych oraz przewidywanego czsookresu oblewniczego. Zabiere paredziesion dzieciaków................. sorry wszyskich ni moge......ktos mie musi dymionów pilnowac.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiere paredziesion dzieciaków................. sorry wszyskich ni moge......ktos mie musi dymionów pilnowac.

Moniqa ma wprawę w "pilnowaniu" to może zostać a reszta mamusinych dzieci się jakoś do Forysia spróbuje wcisnąć :lol:

Krzysiek_WAWA - można prosić to zdjęcie w rozdzielce 1024x768 :?: ślicznie by się prezentowało jako tapeta ( mkcharlie@interia.pl )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...