Skocz do zawartości

pada silnik


Pshemek1

Rekomendowane odpowiedzi

dobra- zaraz tak zrobie (zartuje) chodzi mi czy do przodu czy gora go wyciagac - a moze jeszcze inaczej- pytalem czy ktos to robil i wie jak najlepiej sie do tego zabrac. To ze liczy sie to z kasa to wiem. Nic nie poradze ze lubie ten samochod i chce go naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradze ze lubie ten samochod i chce go naprawic.

 

Jezu, jak czytam co chcesz zrobic i jak sie do tego zabrac, to jak go tak lubisz, to zostaw to ludziom, którzy coś o tym wiedzą i robią to na co dzień.

 

A tak na marginesie, mega gośc z Ciebie, haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie wlasnie dla tego ze go tak lubie wole to zrobic sam. Tak sie glupio sklada ze mieszkam w londynie a tu wiekszosc mechanikow to murzyni ( uwirzcie to jest problem , nawet pozadnie kol nie potrafia wywazyc a co dopiero dac im silnik od scoobiaka) Mam tu kolesia ktory jest mechanikiem i robil silniki. Ja tylko chcialem wiedziec jak go najlepiej wyjac. A co do uzywanego silnika to racja - nie wiadomo jak dlugo bedzie sie krecil. Dla tego myslalem nad nowym. Ostatnio widzialem na ebay'u za 1600 funtow zapakowany w drewnianej skrzyni ( bez osprzetu) wiec wydaje mi sie ze cena ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak poszedl w remont - powtorze to po raz kolejny :)

O ile oczywiscie silnik rokuje dobrze.

 

A co do reszty - chce czlowiek, niech robi sam, sie nauczy albo nie :)

Jak nachrzani, to bedzie powtarzal remont - ale przynajmiej sie czegos pozytecznego nauczy.

Szczerze mowiac podziwiam, bo ja bym sie osobiscie bal zabrac za to :)

 

Warto sie natomiast zaopatrzec w jakies serwisowki i naprawde przylozyc sie do tego - druciarstwo sie pewnie paskudnie zemsci w krotkim czasie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz. W sumie Skyline w ktorym robilem silnik smiga do dzisiaj - wiec wydaje mi sie ze scooby tez bedzie mogl. To silnik i to silnik. Dzieki za podpowiedzi. Jak by ktos jeszcze cos wiedzial ( moze jakies serwisowki) to ja bardzo chetnie.

jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pshemek1, Ale jak już porządnie na nich kilka(dziesiąt) razy hukniesz i nieskończoną ilość razy zaniesiesz sprawę do menadżera to nawet Ci olej za darmo zmienią :P ;] :wink:

 

Co niekoniecznie znaczy że zrobią to dobrze..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...