Skocz do zawartości

wymiana rozrzadu impreza


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

jaki jest szacowany koszt robocizny za wymiane rozrzadu , regulacje zaworw i wymiane uszczelnienia walu od str rozrzadu w imprezie 2,0 sport 98rok

Chodzi mi tylko o koszt robocizny na wlasnych czesciach (jak by sie dalo to cena dla serwisu w mikolowie ) jak nie to jakikolwiek inny autoryzowany

pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze komus sie przyda -mikolow

-koszt wymiany rozrzad + uszcelniacze walkow rozrzadu + walu korbowego 350zl

-koszt kompletnego rozrzadu 1200zl

- koszta uszczelniaczy ok 100zl

co do robocizny 250-300zl spiewa zwyczajny pan mieciu wiec sobie go mozna darowac :PPP jednak nie ma tragedii z cenami pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze komus sie przyda -mikolow

-koszt wymiany rozrzad + uszcelniacze walkow rozrzadu + walu korbowego 350zl

-koszt kompletnego rozrzadu 1200zl

- koszta uszczelniaczy ok 100zl

co do robocizny 250-300zl spiewa zwyczajny pan mieciu wiec sobie go mozna darowac :PPP jednak nie ma tragedii z cenami pozdrawiam

 

a co z regulacja zaworow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups zapomnialem o tym dzieki za przypomnienie nie zapytalem sie w przyszlym tyg oddaje auto tam i w odp watku dam moja opinie na ten temat

PS czy ktos moze dla porowania dodac ceny wymiany w innych ASO subaru za wymiane rozrzadu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moze po vin powiedziec jaki mam motor ?? bo w dowodzie mam 115ps wedlog ludzi co go ogladali twierdza ze to wersja 125ps i troche zglopialem z tym .... pasek i reszta w rozrzadzie i pompa wody jest taka sama??? wiem ze to nie miejsce na ta dyskusje ale musze czeci kupic a nie mam zamiaru auta w serwisie na 2 tyg zostawiac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moze po vin powiedziec jaki mam motor ?? bo w dowodzie mam 115ps wedlog ludzi co go ogladali twierdza ze to wersja 125ps i troche zglopialem z tym .... pasek i reszta w rozrzadzie i pompa wody jest taka sama??? wiem ze to nie miejsce na ta dyskusje ale musze czeci kupic a nie mam zamiaru auta w serwisie na 2 tyg zostawiac....

 

daj fote silnika lub nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie to wrzucic wiec kontynluje,,,, wg vin auto to koniec 96 (MY97) 1 rejstracja 98 pan ze sklepu mowi ze ma orginal pompe wody subaru do mnie, ale pasuje od 1997 roku i nie wiem na czym roznica polega i czy ma na mysli wg vin, czy MY97.

Jest to sklep wysylkowy gdzie kupuje caly rozrzad, a juz ma w mikolowie na za tydzien wizyte umowione na wymiane tego :((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za sama robocizne przy wymianie rozrzadu aso bierze 1200zl?
-koszt wymiany rozrzad + uszcelniacze walkow rozrzadu + walu korbowego 350zl
-koszt kompletnego rozrzadu 1200zl

erixon - 1200 to koszt czesci. Robocizna jw. 350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...