Skocz do zawartości

Jak długo sprzedawaliście swoje Subaru?


Golfstrom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wszedłem sobie dzisiaj z czystej ciekawości/przyjemności (bo proces zakupu mam już za sobą :wink: ) na gratkę i na tradera, na ogłoszenia motoryzacyjne. Wybrałem Subaru.

I cóż zobaczyłem? A no zobaczyłem znajome ogłoszenia sprzed pół roku, a niektóre nawet dłużej.

 

W związku z tym mam pytanie do forumowiczów, którzy sprzedawali swoje Subaru:

Ile czasu potrzebowaliście na sprzedanie auta?

 

Pytam, bo teraz już wiem, jak będę sprzedawał, to tylko po to, żeby kupić nowszy model :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ogłoszenia na traderze czy gratce, te sprzed np. pół roku wyświetlają się również kiedy są nieaktywne( w sensie nieopłacone z powodu sprzedaży lub innego). Nie wiem jak jest z innymi modelami Subru ale 3 razy nosiłem się z zamierem sprzedaży auta i na ilość potencjalnych nabywców nie narzekałem. Ponadto byli to poważni klienci, jeden nawet wpłacił zaliczkę :D...prawda Intak ?? :twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland... no coz... pierwsze podejscie majace na celu zamiane klubowa nie wyszlo - wiec sprzedaz zostala zaniechana na pol roku :) a drugie - to wlasciwe - czyli sprzedaz poza klub - poszlo w niecale 3 tygodnie :))

 

Tak swoja droga, to ciesze sie, ze ozywiasz sie po moich postach :) bo juz myslalem, ze rozyczki Cie na dobre od samochodow odciagnely :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja odwrócę pytanie - ile trwa poszukiwanie używanej Imprezy GT w dobrym stanie :?:

 

Zaley od farta, z moim pechem kupisz takie coś jak Arto-Ditu. Z fartem tego kogos kto kupuje Star 25 któe sprzedaję Dżanek kupisz ideał.

 

To jak to jest ...Wy się znacie i co nie możecie się dogadać żeby np. ARtu kupił od Dżanka np., czegoś nie rozumiem , chyba że się nie zgraliście w czasie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...