Skocz do zawartości

JEDNYM OKIEM


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny GT-ek w serwisie u A.Kopera . Widzę go tam chyba często. Albo kogoś z firmy albo ... inwestycje.

ww0887rgy9.jpg

 

I auto na Puławskiej :

we9367hbi8.jpg

 

A zrobienia foto temu samochodowi nie mogłem sobie odmówić. Pierwszy raz widziałem/słyszałem Ferrari ale miał małe obroty silnika i nie podniosło mi ciśnienia. Nie wiem co z nim ale .......... jak widać jechał w kierunku Puławskiej.

 

 

wonelqu1.jpg

 

Będą jaja jak zrobimy komuś fotkę jak odwozi koleżankę z pracy a na forum wpada żona :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma służyć ten wątek :?:

 

Nie mów ,ze jak widzisz Subarynę na drodze to odwracasz głowę.Wątek ma słuzyć uwiedznianiu tych spotkać. Konkretnych egzemplarzy , gadżetów, elementów .

Aparat w komórce to dobra rzecz !

 

[ Dodano: Czw Mar 13, 2008 10:03 pm ]

a co to to czerwone

chyba jakiś fiat :razz:

 

Zdecydowanie z koncerny fiata.Chyba tylko raz w życiu widziałem Ferrari na drodze. I raz zdarzyło mi się Maserrati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko raz w życiu widziałem Ferrari na drodze. I raz zdarzyło mi się Maserrati

Powinieneś wybrać się więc na jakąś wycieczkę, są miejsca gdzie takie auto na ulicy nie wzbudza sensacji :cool:

 

Przypomniała mi się w związku z tym wycieczka na ... wschód.Do Moskwy niestety nie zawitałem ale po Kłajpedzie pojechaliśmy do Rygi.I ni stąd ni zowąd trafiliśmy na jakis plac przy banku. Kopara mi opadła bo gdzie nie spojrzałem to były wypasione bryki.Stałem osłupiały jkabym wszedł do skarbca tego banku a nie na parking.Długo nie mogłem skumać gdzie jestem i dlaczego ten parking wygladał jak wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...