Skocz do zawartości

Dywagacje o paskach i zgłaszaniu postow


JED

Rekomendowane odpowiedzi

foreks, w Twoim podpisie istotnie jest bluzg. Wystarczy go wykropkować tudzież zmienić podpis.

to taka slaba osoba nie ma racji bytu jako moderator

No cóż, Pumex1 jest modem na mój wniosek i powiem Ci, że nie mam wobec niego zastrzeżeń. Tym samym nie widzę podstaw do usunięcia go z grona moderatorskiego, natomiast to, że jest wyczulony na Twoją działalność, z tego co pamiętam, zawdzięczasz sobie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WRC Fan - jeśli ten link ma służyć do przekierowania na Forum Subaru, to nie łatwiej zrobić bezpośredni link. tj. http://forum.subaru.pl ? Zresztą po co przekierowywać ludzi z forum subaru na forum subaru?

 

 

PS Moja powyższa wypowiedź to przykład takiego samego rżnięcia głupa, jak podpis, o którym mowa.

 

Pozdrawiam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, w Twoim podpisie istotnie jest bluzg. Wystarczy go wykropkować tudzież zmienić podpis.

isotnie po dwoch tygodniach? nie rob kabaretu :cool:

Pumex1 jest modem na mój wniosek i powiem Ci, że nie mam wobec niego zastrzeżeń. Tym samym nie widzę podstaw do usunięcia go z grona moderatorskiego, natomiast to, że jest wyczulony na Twoją działalność, z tego co pamiętam, zawdzięczasz sobie...

lepiej bedzie, jak nie bedziesz komentowal spraw, o ktorych nie masz najmniejszego pojecia, ok? :twisted: podpis zmienie, po dwoch tygodniach :mrgreen: z urzedniczymi pozdrowieniami :mrgreen: eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii formalnej dodam też, że wbrew powszechnemu zastosowaniu słowo "dywagacje" nie jest synonimem "rozważań", czy też "deliberacji", ani "przemyśleń", a oznacza ono plecenie bzdur.

 

To powszechny błąd, który w dość ciekawym świetle stawia sensowność wypowiadania się w tym wątku :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Pumex1 jest modem na mój wniosek i powiem Ci, że nie mam wobec niego zastrzeżeń.

 

A ja widzę.

 

 

Kretyni nie powinni być modami.

 

Poza tym, barbie dostała paski długo po zmianie linka.

 

Ale duecik Krebelka i pumex1 nie mógł przepuścić takiej okazji, bo nikt mi nie powie, że to ostrzeżenie nie jest podszyte osobistą urazą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretyni nie powinni być modami.

Moze dlatego sie nie zalapales, choc bardzo chciales. :twisted:

 

Ale duecik Krebelka i pumex1 nie mógł przepuścić takiej okazji, bo nikt mi nie powie, że to ostrzeżenie nie jest podszyte osobistą urazą.

Twoja teoria ma tyle wspolnego z prawda co Ty z mezczyzna. Kompletnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę.

Widocznie masz lepszy wzrok.

Kretyni nie powinni być modami.

Sam sobie wystawiasz opinię ja mogę ją jedynie napiętnować co niniejszym czynię.

Grzesiek_67, jedziesz na urlop. Zasady są dla wszystkich.

Bardzo dziwię się Waszym postawom, które, w mojej opinii, nie mają żadnego sensu. Trudno. Chcecie się bawić w piaskownicę? Bardzo proszę ale proszę też nie zapominajcie, że macie alternatywę i bardzo byłoby fajnie, żebyście z niej skorzystali...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...