Skocz do zawartości

Dywagacje o paskach i zgłaszaniu postow


JED

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak zobaczysz jakiegoś #$%#$^ okradającego kogoś też nie "zniżysz się do poziomu" tych co dzwonią w takim wypadku na policję?

Mieszasz pewne rzeczy, a konkretnie - rozne systemy walutowe ;).

Zadzwonilbym. Patrz ponizej.

JED, mysle ze nieco przesadziles. Przemysl to co napisales i mam nadzieje, ze zrozumiesz niefortunnosc tej wypowiedzi.

EDIT: Aflinta byl szybszy.

Przemyslalem. Nie zrozumialem. Bo to tej chwili uwazam, ze "K...A", to nie jest cos, co zasluguje na pasek i tyle.

proszę o merytoryczną dyskusję

Przepraszam za OT - mam w zwyczaju odpowiadac. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyslalem. Nie zrozumialem. Bo to tej chwili uwazam, ze "K...A", to nie jest cos, co zasluguje na pasek i tyle.

JED, mialem na mysli czesc o "znizaniu sie do poziomu innych forumowiczow". Dla mnie to nadal dosc niefortunna wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jestescie! :twisted:

 

JED, mialem na mysli czesc o "znizaniu sie do poziomu innych forumowiczow".

Alez ja Ciebie bardzo dobrze zrozumialem! Prosze Ciebie, o nie zmienianie sensu mojej wypowiedzi - nie "innych forumowiczow", a:

tych, przez ktorych ja dostalem pasem
, ktorzy TEZ sa forumowczami. Ale TYMI, konkretnymi.
zglaszanie kurtyzany do moda to konfidencka dzialalnosc.

Mysle, ze foreksz to ujal wlasciwie.

co innego tresci naprawde niskie, ale te piekne slowo o etymologii lacinskiej nie powinno byc tak rugowane, gdyz czasami naprawde lagodzi obyczaje.

Szczegolnie, napisane jako "K...A", co moze wiele oznaczac... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, np. kŁOWa itp. itd. Nie bawmy się w ciuciubabkę, jak dzieci normalnie, dzisiaj kropki znaczą to jutro tamto. Zasady są ustalone i tyle. Z jednej strony masz pretensje, że nikt nie zapaskował, z drugiej nie będziesz zgłaszał takich postów. Moderator to człowiek i wszystkiego nie czyta. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreksz, zawsze możesz zgłosić post co do którego masz wątpliwości :mrgreen:

od kiedy na wyrazna prosbe zainteresowanych tlumaczeniem rosyjskiego czaru par i wykropkowujac soczyste dialogi angel6.gif kaganek oswiaty nioslem, po zgloszeniu przez najwyrazniej mniej wyraznie zainteresowanych, dostalem dwa paski od Ciebie; stad kolaboracja jakos nie przychodzi mi to do glowy cool14.gif

btw, strasznie sie wtedy zirytowalem, gdyz wrocilem wtedy w niedzielne poludnie z piatkowego pepkowego dead2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Administracjo,

 

bardzo prosze o zweryfikowanie ostatniego ostrzezenie wobec mnie rzekomo za moj podpis, ktory juz tu od dluzszego czasu funkcjonuje.

wszyscy wiedza, ze kolega pumex od lat ma na moim punkcie osobista paranoje, ale jezeli ma to sie w ten sposob manifestowac na tym Forum, to taka slaba osoba nie ma racji bytu jako moderator :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o zweryfikowanie ostatniego ostrzezenie wobec mnie rzekomo za moj podpis, ktory juz tu od dluzszego czasu funkcjonuje.

wszyscy wiedza, ze kolega pumex od lat ma na moim punkcie osobista paranoje, ale jezeli ma to sie w ten sposob manifestowac na tym Forum, to taka slaba osoba nie ma racji bytu jako moderator :cool:

Zasady sa tu niezmienne od poczatku. Moje prywatne zdanie nie ma tu nic do rzeczy. Za slownictwo paski sa przyznawane niezaleznie od prywatnych sympatii. A to, ze czasem zdarza sie cos przeoczyc, to nie oznacza ze jest na to przyzwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...