Skocz do zawartości

Helpdesk komputerowy


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązanie jest dedykowane dla kilkudziesięciu osób

No to może "z motyką na słońce" nie ma co lecieć.

 

O Barracudzie słyszałem dobre opinie.

Barakuda wyszła dużo lepiej u mnie niż F-secure, natomiast F-secure mial lepsze wsparcie w Polszu.

 

SA został wzięty do testów i rozwiązał problem.

 

I tu masz rację. Może nie powinienem ciebie kształtować w tym kierunku, ponieważ każdy ma jakieś tam swoje preferencje lub wymagania. Ale może warto sie poważnie zastanowić na dużo tańszym rozwiązaniem jak SA.

 

Mamy też oferty rozwiązań zewnętrznych. Nie wiem, czy dobrym pomysłem jest puszczanie poufnych maili przez czyjś serwer.

 

Trudno powiedzieć, kwestia firmy oferującej hosting, umowy pomiędzy podmiotami i tego jak to w rzeczywistości chodzi. Jeżeli stawiasz na bezpieczeństwo, warto pomyśleć o kanale szyfrowanym lub zwykłym SSL.

 

Dodam jeszcze że te wszystkie ładnie opakowane diwajsy można zrobić bardzo niskim nakładem kosztów, tzn niższym niż to co piszesz jeżeli bierzemy tu pod uwagę np 100 userow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś z Mozillą?

Przy każdym uruchamianiu wyskakuje mi aktualizacja google-cośtam i parę innych głupot. Pochrzaniły mi się ustawienia przycisków nawigacyjnych, a jak próbuję coś zmienić w ustawieniach to mnie wywala z przeglądarki.

Włączam i od nowa to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś z Mozillą?

Przy każdym uruchamianiu wyskakuje mi aktualizacja google-cośtam i parę innych głupot. Pochrzaniły mi się ustawienia przycisków nawigacyjnych, a jak próbuję coś zmienić w ustawieniach to mnie wywala z przeglądarki.

Włączam i od nowa to samo.

 

Musisz nadusić cośtam cośtam tam i najlepiej przeinstaluj Mozille ...

 

 

Może sprecyzuj co to jest to coś tam coś tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja "google toolbar"

mam do wyboru 2 opcje, a potem zatwierdź.

Co bym nie wybrał wyskakuje mi strona z adblockiem, strona startowa FF pasek google toolbar którego nie chcę i w zakładkach pojawa się "najczęściej używane"

Po ponownym uruchomieniu mozilli w kółko to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

avi to kontener na material audio-wideo, a DivX/XviD to kodeki dajace material, ktory pakujesz do kontenera...

 

zainstaluj QuickTime Alternative i ugryz go virtualdubem czy jakimkolwiek progsem do edycji wideo- nawet windowsowy movie maker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

- jakiś czas temu wykupiłem sobie domenę (z nazwiskiem, .pl) w promocji za 1,22zł.

Wykupiłem ją w serwisie nazwa.pl

 

Czy ktoś orientuje się za ile będę mógł przedłużyć ważność tej domeny? Znowu za 1,22zł czy to była jakaś podpucha i teraz będzie do przedłużenia za np. 500zł?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

- jakiś czas temu wykupiłem sobie domenę (z nazwiskiem, .pl) w promocji za 1,22zł.

Wykupiłem ją w serwisie nazwa.pl

 

Czy ktoś orientuje się za ile będę mógł przedłużyć ważność tej domeny? Znowu za 1,22zł czy to była jakaś podpucha i teraz będzie do przedłużenia za np. 500zł?

 

Pozdro

 

Pierwszy rok 1,22pln każdy następny 150pln za *.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie chcesz za spamassasina placic, polecam

 

http://www.maiamailguard.com/maia/wiki

 

U mnie dziala bezproblemowo pod suse 10 dla 500+ uzytkownikow na dosc przecietnej maszynie, dobrze skonfigurowanego nie dotkniesz miesiacami.

 

 

@piciu powaznie tyle licza za sama domene? w cal.pl za 129 rocznie masz *.pl i 10GB na www + 30GB transferu. Hostuje u nich rozne rzeczy od jakichs 4 lat i jestem bardzo zadowolony, wiec jesli ktos chce wykupic konto chetnie podam moj nr referencyjny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Właśnie zauważyłem, że klient poczty Windows Mail NAGLE przestał się łączyć z serwerami.

 

Ustawienia sieci są, jakie były, nic też nie instalowałem ostatnio.

System Vista Business. Gdy wyłączę firewalla windowsowego - nic się nie zmienia. CO ZROBIĆ?

 

Any ideas?

 

Uprzedzając pytanie: nie, serwery nie zmieniły ustawień (do żadnych z 3 się nie łączy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Właśnie zauważyłem, że klient poczty Windows Mail NAGLE przestał się łączyć z serwerami.

 

Ustawienia sieci są, jakie były, nic też nie instalowałem ostatnio.

System Vista Business. Gdy wyłączę firewalla windowsowego - nic się nie zmienia. CO ZROBIĆ?

 

Any ideas?

 

Uprzedzając pytanie: nie, serwery nie zmieniły ustawień (do żadnych z 3 się nie łączy).

 

Przez stronę www wchodzisz na pocztę ?

Inny program pocztowy np. Thunderbird działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm jak wszsytko działa na poprzedniej wersji, to jaki jest sens update'a tylko do wyświetlania zawartości okien?

Pewnie wsyzstkie zmiany, to jakieś pseudo zabezpieczenia ;)

 

a co do zabezpieczeń, windowsowa aplikacja do wykrywania niechcianego oprogramowania...aktualizuje się raz na tydzień, a wielkiego, nahalnego spyware'a nie wykryła, bo i po co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pomocy!!! Parę dni temu zainstalowały mi się (jak to z windą od czasu do czasu bywa) aktualizacje. Razem z tymi aktualizacjami zainstalowała się nowa wersja "Internet Explorer'a 8". No i się zaczęło - to znaczy skończyło; przeglądanie, serfowanie i używanie internetu. Przeglądarka zaczęła działać jak z modemem 56k :shock: :evil: . Proszę powiedzcie jak pozbyć się tej nakładki tak żeby wszystko wróciło do normy. Jedyne co przyszło mi do głowy już zrobiłem to znaczy "cofnąłem się w czasie" czyli użyłem "przywracania systemu" ale nic to nie dało :sad:

Dzięki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...