Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Olleo, daleko nie masz wiec możesz się cieszyć :)

Po raz pierwszy :P

na pierwsze - w Morsku kolo Czestochowy tez bys mial w sumie nie tak daleko :)

 

Ja również nie tak daleko... :mrgreen: Morsko koło Zawiercia :grin: Imprezą coś koło 7 minut... :twisted:

Pozdrowienia z Jury

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Olleo, daleko nie masz wiec możesz się cieszyć :)

Po raz pierwszy :P

na pierwsze - w Morsku kolo Czestochowy tez bys mial w sumie nie tak daleko :)

Wtedy to Subaru znalem jedynie z WRC oraz gierki Rally Championship, a o Plejadach zielonego nie mialem pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreksz, na których zdjęciach?

na wszystkich, na ktorych Ty jestes i echo niesie, ze to nie przypadek :mrgreen:

na zdjeciach nie ma prawie kobiet i nie wystepuje alkohol, straszna nuda musi :mrgreen:

Ja zastosowałem zasadę B.Y.O.B. oraz B.Y.O.W. :mrgreen:

podobaja mi sie te skroty :cool: tylko nie wiem, czy to drugie to wine, weed, czy wife :grin: o pierwsze w ogole nie pytam cenzura.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Elmot 09.05.-10.05.2008 Cykl: RSMP

Rajd Agapit 16.05.-17.05.2008 Cykl: RSP PZM

Rajd Sardynii 16.05.-18.05.2008 Cykl: RSMS

V-te Plejady 23.05-25.05.2008 Cykl: Plejady :mrgreen:

Rajd Akropolu 29.05.-01.06.2008 Cykl: RSMS

Rajd Polski 06.06.-08.06.2008 Cykl: RSMP,RSME(20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
narwańcy :mrgreen:

chyba lepiej nieco później ale dobrze przygotowane, niż wcześniej i z błędami ;)

idąc dalej... lepiej późno niż wcale :mrgreen:

 

p.s. dajcie znać jak już będzie :mrgreen:

Charlie, nie godej gupot ino zawijaj rynkowy i bier sie do roboty - coś mi we łbie świta że to Ty jak zwykle jezdeś zobligowany przez Łojca Dyrektora do zorganizowania Plejad :twisted:

 

P.S. ino proszem nie zapomnieć ło gościach śpecjalnych - Mamusi cza za wczasu postawić pełnolitrażowe zaproszenie na odpowiedniej dacie w kalendarzu coby terminu nie przepiła ... nasza Mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie, nie godej gupot ino zawijaj rynkowy i bier sie do roboty - coś mi we łbie świta że to Ty jak zwykle jezdeś zobligowany przez Łojca Dyrektora do zorganizowania Plejad :twisted:

źle Ci świta... :mrgreen: w tym roku będę jako uczestnik, no chyba, że mnie nie dopuszczą... ;)

 

guma - strona Zlotu, formularz, jakiekolwiek info więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie, nie godej gupot ino zawijaj rynkowy i bier sie do roboty - coś mi we łbie świta że to Ty jak zwykle jezdeś zobligowany przez Łojca Dyrektora do zorganizowania Plejad :twisted:

źle Ci świta... :mrgreen: w tym roku będę jako uczestnik, no chyba, że mnie nie dopuszczą... ;)

charlie, Ty sie nie boj, zowdy kiedyś musi być ten nojpierwsy roz :mrgreen: som na ten przykład dobre strony bycia uczestnikiem a nie zawsze tylko łOnanizatorem :arrow: weźmiesz ksinecke gozołecki i na reszcie wychylimy małe conieco, już nie będziesz się mógł zasłaniać parasolem Subaru, żeś jezd zobligowanym organizerem czy sjakoś tak.

 

Śmiech'u - jak co roku uczestnik ... w mordę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, Ty sie nie boj

właśnie zacząłem :shock:

już nie będziesz się mógł zasłaniać parasolem Subaru, żeś jezd zobligowanym organizerem czy sjakoś tak

ale ja lubiłem tą wymówkę :) no ale cóż, nie zawsze ma się wszystko to czego by się chciało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja APELUJĘ do SIP-u, żeby nie wykręcać Plejadowiczom dziwnych numerów i:

- umieścić wszystkich w takim miejscu, by bez większego problemu mogli na piechotę, lub na czworaka, dojść z miejsca upajania się do miejsca spoczynku (nie wiecznego, wszakże)

- ograniczyć część "jeżdżeniową" - psuje to pierwszy wieczór Plejad (ludziska się spinają), a i drugiemu nie pomaga (ludziska są zmęczone)

 

Takie są moje pomysły na VI Zlot Plejad :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - proponuję golfa i strzelanie z łuku plus ewentualnie jakieś gokarty :mrgreen:

 

O, właśnie :).

 

A zwycięzców się wylosuje - po co ludzie mają opony przebijać i zawieszenia rozwalać, jak i tak wyniki są kompletnie z kapelusza :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...