Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mówiąc cały czas nie pasuje mi ta data zgłoszeń, może tam miało być OD a nie DO?

w zeszłym roku zgłoszenia były przyjmowane jeszcze chyba 3 tyg przed Zlotem, więc wychodziłoby, że powinno być do końca kwietnia, a nie marca, przecież tak to będzie jakaś jazda - jak się pojawi formularz to się wszyscy rzucą i będzie masakra, no chyba, że na stronie będzie się dynamicznie zmieniały dane z jakiejś powiązanej bazy danych, a nie ręcznie... bo wtedy opóźnienie z aktualizacją może nieźle napsuć :/

 

mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za Zlot zaglądają do tego wątku ;)

 

swoją drogą to może te zaproszone osoby to celowo mają taki termin, żeby im się nie udało zarejestrować? bo np. formularz się pojawi 1.04 ;)

 

W liście od SIP'u pisze, że chcieliby aby wszyscy zarażeni marką Subaru mogli przyjechać, ale wzgledy organizacyjne i bezpieczeństwa ograniczają ilość uczestników. Wiec prosi się o dokonanie zgłoszenia pod adresem www.... i tutaj nie podam bo to pewnie polityka Dyrekcji, że najpierw zapraszają swoich świeżych klientów żeby mieli wieksze szanse przyjechać a dopiero potem rzucą formularz na pożarcie forumowiczom. :> Taka moja wizja tego jest. Powyższe nie jest cytatem bo nie chciało mi się szukać tego listu. ;):mrgreen:

 

Zniżki dla studentów i uczniów zawsze były z tego co pamiętam (wtedy opłaty jak dla członka Klubu Subaru).

 

Ooo, to jadę na 100% :) I również uważam, że SIP daje bardzo dużo jak na taką kwotę. Ale inaczej zapewne patrzą osoby, które pracują (mają mniej lub więcej pieniędzy na hulanki), a inaczej osoby takie jak ja, które póki co dochodzy mają... znikome ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

popitoliło was chyba, nie było mnie ze trzy godziny, wracam, włączam kompa, wchodzę na "mój ulubiony" wątek :roll: , a tu jakieś śluby, buddyści, studenci, Leszkowi sie cos porypało i ma jakieś "swoje" Boże Ciało, w jakimś innym terminie, no qrde no....

no bez jaj :mrgreen:

i zero konkretów.

Ustalcie coś z czego bedę w końcu zadowolony.

Np. kto komu stawia, po co i za ile :roll:

PumexŁAN, ty sie nie przymilaj, ja w tym roku nie sprzątam po wspólnym ognisku, tak jak było w zeszłym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PumexŁAN, ty sie nie przymilaj, ja w tym roku nie sprzątam po wspólnym ognisku, tak jak było w zeszłym :wink:

hehe... damy rade... zgrabnie poszlo ograniecie tematu :wink:

no a pozniej after-party - czyli ciepla wodka o 9.00 rano :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie przyszlo - a jakze - nawet na papierze kredowym

strona podana - wejsc mozna - a jakze - jest jedna !!!

zarejestrowac sie mozna do 31.03.2008 - na razie [chyba] nie mozna bo nic nie znalazlem - ani cen, ani tras, ani hoteli

"Nic nie ma" znalazlem - jak ten Konowicz z Bialego

tiaaaaaaaaa - pewno rejestrancja bedzie od 23 30 do 23 59 w dniu 31.03.2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona podana - wejsc mozna - a jakze - jest jedna !!!
Wiec prosi się o dokonanie zgłoszenia pod adresem www....

Dyrekcjo, czy to oznacza, że jest jakaś tajna strona, która znają tylko osoby, które otrzymały specjalny list i mogą się zarejestrować wcześniej? Na tyle wcześnie, że nie zostanie miejsc dla reszty (tzn np. m.in. ja, który posiadam subaraka spoza oficjalnej sieci dilerskiej) :shock: :???: :neutral:

Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I również uważam, że SIP daje bardzo dużo jak na taką kwotę.

 

Racja, na wyprawkę chyba nie można było nigdy narzekać.

 

 

Dyrekcjo, czy to oznacza, że jest jakaś tajna strona, która znają tylko osoby, które otrzymały specjalny list i mogą się zarejestrować wcześniej? Na tyle wcześnie, że nie zostanie miejsc dla reszty (tzn np. m.in. ja, który posiadam subaraka spoza oficjalnej sieci dilerskiej) :shock: :???: :neutral:

Bardzo proszę o odpowiedź.

 

No staaaaryyy....door selection

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcjo, czy to oznacza, że jest jakaś tajna strona, która znają tylko osoby, które otrzymały specjalny list i mogą się zarejestrować wcześniej?

Panowie! W to nie wierzę! Spokojnie! Jestem przekonany, że lista zgloszeń bedzie jak zawsze publiczna, bez żadnych preferencji!!!!To wkońcu Zlot użytkowników i sympatyków Subaru :!: ...a nie Zlot klientów SIP - klasa 1sza + pozostałych użytkowników i sympatyków Subaru - klasa 2ga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na stronie formularz zgłoszeniowy, link podany został w zaproszeniu. Myślę, że SIP nie chce nikogo szufladkować i robić równych i równiejszych. Celem IMHO jest danie większej szansy na rejestrację klientom SIP, którzy nie mają styczności z forum itp. Mają oni czas się zastanowić, poczytać, wybrać. Bo jak SIP rzuci formularz dla wszystkich to miejsca rozejdą się błyskawicznie i braknie dla tych osób, które nie ogarniają tematu tak sprawnie. Słowem SIP dąży do ściągnięcia na zlot większej ilości świeżych klientów aby jeszcze bardziej ich zachęcić do marki. W końcu żadna marka nie robi takiego zlotu :)

Don't worry guys - styknie miejsca dla wszystkich :) Przypuszczam, że po świętach formularz stanie się widoczny dla wszystkich. Ja pomimo iż zaproszenie otrzymałem to nie zarejestruję sie dopóki nie bedą znane szczegóły :)

 

Pozdro 555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że SIP nie chce nikogo szufladkować i robić równych i równiejszych. Celem IMHO jest danie większej szansy na rejestrację klientom SIP, którzy nie mają styczności z forum itp. Mają oni czas się zastanowić, poczytać, wybrać. Bo jak SIP rzuci formularz dla wszystkich to miejsca rozejdą się błyskawicznie i braknie dla tych osób, które nie ogarniają tematu tak sprawnie.

Wedlug tego co piszesz SIP traktowałby klientów, do których wysłał zaproszenie jako ...niedorozwiniętych, bo

jeżeli SIP "nie chce nikogo szufladkować i robić równych i równiejszych" i "Celem IMHO jest danie większej szansy na rejestrację klientom SIP, którzy nie mają styczności z forum " wystarczyło w zaproszeniu i na Forum napisać,że rejestracja odbywa się od XX.XX.XXXX.

EDIT: Pogrubiłem specjalnie,bo nie chciałbym, żeby mój post był dwuznacznie odczytany.

Wysłanie zaproszeń VIP IMHO to gest honorujący specjalnych klientów i inne osoby zasłuzone dla SIP. Rozumiem, że SIP ma prawo do takiej decyzji.

Myślę, Dyrekcja zadba, żeby miejsc nie zabrakło dla nikogo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, potwierdzone - takie zaproszenia VIP to prawda ... sam jeszcze nie dostałem :roll: ale jaki tam ze mnie VIP - w końcu kupiłem tylko dwa auta :razz: ... a na poważnie to do mnie zawsze wszystko dochodzi z opóźnieniem (poczta :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatni zachwycony czwartkową imprezą przed Plejadami, jak coś sie podobnego szykuje to proszę o info bo nie chcę znowu na gotowe z pustymi rękoma przyjechać

 

Intakwrx, to juz moge powiedziec - szoruj na zakupy

 

co racja to racja :!:

 

Ja należę do tej grupy napaleńców, co juz w środę zjeżdżają na miejsce.

Intak, jak się zjawisz w czwartek, to juz może być za późno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zaproszeniu jest data do ktorej mozna sie zarejestrowac - jest tez podana strona internetowa - ta sama co tu sie przewija kilka razy - ale sie jeszcze nie mozna zarejestrowac - podejrzewam ze bedzie tak jak poprzednio ze rejestrancja zostanie ruchomiona w pewnym dniu - z tym ze do 31 marca jest tylko 9 dni, wiec to chyba jakas pomylka - w kazdym razie trza byc czujnym - w lscie napisali ze spodizewaja sie DUZEJ liczby chetnych - ale moze to byc "podpucha" by sie wczesniej zarejestrowac - mysle bowiem ze miejsc starczy dla KAZDEGO

 

[ Dodano: Pią Mar 21, 2008 9:27 am ]

avha - w czwartek Bozie Cialo - to trza w srode przyjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popitoliło was chyba, nie było mnie ze trzy godziny, wracam, włączam kompa, wchodzę na "mój ulubiony" wątek :roll: , a tu jakieś śluby, buddyści, studenci, Leszkowi sie cos porypało i ma jakieś "swoje" Boże Ciało, w jakimś innym terminie, no qrde no....

no bez jaj :mrgreen:

i zero konkretów.

Ustalcie coś z czego bedę w końcu zadowolony.

Np. kto komu stawia, po co i za ile :roll:

PumexŁAN, ty sie nie przymilaj, ja w tym roku nie sprzątam po wspólnym ognisku, tak jak było w zeszłym :wink:

:mrgreen:

guma bo Ci Twoja rozciągliwość nie pomoże, Boże Ciało jest w tym roku 22.05 i tak

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłanie zaproszeń VIP IMHO to gest honorujący specjalnych klientów i inne osoby zasłuzone dla SIP.

 

Ale jak dla mnie określenie tych zaproszeń w ten sposób to nadużycie. Bo ja po prostu kupiłem samochód w sieci Subaru, zwykły wolnossący z końcówki rocznika. Na konto Forka zakupionego 2 lata wcześniej nic nie dostaję. Nie czuję się wiec jakimś ekstra klientem, jestem pewien, że są osoby które mają z siecią Subaru znacznie więcej powiązania.

 

ale sie jeszcze nie mozna zarejestrowac

 

To chyba na tę stronę nie wchodziłeś :neutral: Wpisz adres, uruchamia się jak byk, jest formularz i można wypełniać i wysyłać.

 

I wciąż uważam, że miejsc styknie dla wszystkich i wszyscy zdążą się na czas zarejestrować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatni zachwycony czwartkową imprezą przed Plejadami, jak coś sie podobnego szykuje to proszę o info bo nie chcę znowu na gotowe z pustymi rękoma przyjechać

 

Intakwrx, to juz moge powiedziec - szoruj na zakupy

 

co racja to racja :!:

 

Ja należę do tej grupy napaleńców, co juz w środę zjeżdżają na miejsce.

Intak, jak się zjawisz w czwartek, to juz może być za późno :mrgreen:

 

Ktoś musi Cię odnaleźć, buty ubrać, żebyś na sobotę był w reprezentacyjnej formie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...