Skocz do zawartości

Filmik z ostatnich Plejad


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - tak mi się skojarzyło, że co rok była płytka z filmikiem. Po zlocie przyszedł magazyn "Plejady" ale płytki nie było (znaczy się była ale z materiałami reklamowymi a nie filmem).

 

Czy coś przegapiłem czy może jednak SIP nie opublikował tego materiału?

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, no tak obstawiam :-)

 

luki, no właśnie - zapomnieli czy ktoś gwizdnął ze skrzynki a może jednak się nie pokazało w oficjalnej "dystrybucji"?

 

A filmik bardziej chciałbym mieć w kolekcji bo jest tam uwieczniona nasza Córa :-)

Jeśli ktoś ma to na płytce/ftp'ie to prośba o info chętnie bym to jakoś ściągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dzisiaj wyjąłem ze skrzynki pocztowej Nr 5-6/2007 "Plejady" z dołączoną płytą DVD z filmem z IV Zlotu.

Miła niespodzianka przed Świętami, tym bardziej, że nie prenumeruję tego magazynu.

Widać uznali, że jestem w grupie docelowej :razz:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik miał być w najnowszym, świątecznym numerze (chyba jako substytut szklanej pułapki, kevina czy czegoś tam innego ;) w ofercie tv na Boże Narodzenie) i jak widać u niektórych chyba już jest ;) inni dzięki poczcie polskiej pewnie poczekają jeszcze tydzień... dwa... kto to wie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety - nie wszyscy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z czym, zgodnie z obowiązującym prawem, nie możemy przesyłać materiałów marketingowych (a za taki uważany jest Magazyn Plejady).

 

W najbliższym czasie ten temat zostanie "wyprostowany". Osoby, które mają do tego pełne prawo (np. kupujący samochody w "naszej" sieci, klubowicze, itp.) otrzymają dokumenty, które będziemy prosili o podpisanie i odesłanie (będzie to zgoda na przetwarzanie danych osobowych - wtedy będziemy mogli dystrybuować Magazyn i do tych osóB). Oczywiście dotyczy to tych spośród Was, którzy takiej zgody nie wyrazili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - nie wszyscy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z czym, zgodnie z obowiązującym prawem, nie możemy przesyłać materiałów marketingowych (a za taki uważany jest Magazyn Plejady).

 

znaczy że moge się starać o odszkodowanie?

 

np. zezwolenie na 100 postów offtopu na technicznym? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...