Skocz do zawartości

Impreza WRC new look


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Podobne zdjecia juz byly na tym forum. Ogolnie nie jest zle, mi sie podoba, ale to nadal jest facelifting obecnego modelu. Na tym forum byla tez podawana wypowiedz jakiejs waznej osoby powiazanej z Subaru, na temat nowego modelu Imprezy i wynikalo z niej ze nastepca bedzie calkiem inny niz obecne auta wiec ten projekt chyba nie wejdzie w zycie.

Tak przy okazji to tyl jest od Hyundai Tiburon/Coupe.

 

P.S. Czy ktos moze mi przeczytac co tam pisza w tym artykole, na perwszym zdjeciu, bo ja mam slaby monitor i nie widac dobrze malych literek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Wiedziałem, że na Forumowiczów można liczyć ! :)

 

Mnie osobiście stylizacja się podoba (bardzo mi się podobało to coupe z Genewy). Więc pozostaje mi zaciskac kciuki, aby w przeciwieństwie do wielu innych projektów, modeli studyjnych etc. ten wszedł do produkcji :)

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie róbcie nam z Japonki Włoszki. Mnie sie ta linia nie podoba samochody coraz bardziej wygladaja jak pojazdy ze star treka. Jestem za tym ,że model 2003 jest ładniejszy. No ale jak juz tak ma być to chyba dobrze ze nie wzieli stylistów Jaguara bo całkiem byśmy mieli dziwolonga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można oczywiście twierdzić, że te fotki to bujna wyobraźnia jakiegoś pryszczatego młodzieńca bawiącego sie corelem.... ale....ale

 

Parę lat temu widziałem podobne artykuły, które pokazywały projekty i "spy photos" bug-eye'a... I wiecie co?

Pół roku później prawie identyczny robal już był w produkcji seryjnej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...