Skocz do zawartości

Zamiast zegarów?


KWIATEK

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czym by można zastąpić zegary kontolujące ciśnienie doładowania, temp. i ciśnienie oleju itp. Pewnie jest jakeś urządzenie do którego podłącza się kolejne czujniki i kontroluje ono parametry silnika a wartości pokazuje na wyświetlaczu a może i dało by się to potem zgrać na kompa jako wykresy?????? Macie wiedzę na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie każda rajdówka ma taki wyświetlacz, na ogół podłaczony bezpośrednio do ECU

 

A zaczęło się od zwykłej haldy... :cool:

 

KWIATEK - nowy Nissan GT-R ma mega komputer (filmik tutaj ). Jak to zobaczyłem, wymiękłem. W Evo X jest namiastka tego. Wydaje mi się więc, że era zegarów 'standalone' odchodzi. Ale zegary mają jednak swój klimat... Masz klasyczną imprezę, pozostań przy klasycznych zegarach 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmmmm, to może sobie na PSP coś takiego napisze :D Interfejs USB jest, szeregowy też, fajny projekt może wyjść. Tylko co tu monitorować w aucie wolnossącym :mrgreen:

 

ładowanie alternatora :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmmmm, to może sobie na PSP coś takiego napisze :D Interfejs USB jest, szeregowy też, fajny projekt może wyjść. Tylko co tu monitorować w aucie wolnossącym :mrgreen:

 

ładowanie alternatora :?: :mrgreen:

 

Amperomierz, voltomierz i temperaturę tylnego tłumika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...