Skocz do zawartości

Pamiętacie Pana Rubika? To jest lepsze...


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

paul_78, Ciekawy jestem czy wypełniłeś formularz a dokładnie czy podałeś prawdziwe miejsce zamieszkania . Dzisiaj zostałeś zbanowany ... wiec jutro będzie telefon z Torunia do proboszcza twojej parafii a ten wyśle kleryka , który skropi Ci drzwi wodą święconą . Tuż po Roratach zbierze się pod twoją chałupą tłum radiomaniaków i obrzuci kamieniami .

 

Trza Ci było ???

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i forum techniczne :mrgreen:

 

bardzo ważny dział dla tego forum, np. jak zrobić żeby wszyscy sąsiedzi w bloku odbierali tylko Radio MAryja :mrgreen:

 

esteci będą, za antenkę sterczącą będzie jednak pasek.

tak albo wszystkie zdjęcia będą ocenzurowane albo co gorsza będą to zdjecia zakonnic ale oczywiście w habitach - ojej przesadziłem :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładamy konta :D kazdy niech sobiue wpisze Rubik w nicku np. K1_Rubik :D to sie bedziemy rozpoznawać :D

 

ooppps.... regulamin forum na to nie pozwala

"1. W polu Użytkownik wpisać swoje imię oraz pierwszą literę nazwiska (np. Janek K.). Jeśli taki użytkownik już istnieje to dwie litery, itd. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to się nie zarejestrujecie. Nicki muszą być typu: Jarosław K., Lech K., Zbigniew Z.

 

 

mam, mam, mam :!: :!: :!:

 

może właśnie Zbigniew B., do nas od NICH przyszedł, sposob zapisu nicka się zgadza :mrgreen:

 

 

Może to sam ojciec .....(ciiiiiiiiiiiiiiiii)...... boje sie to wyp[owiedzieć na głos :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...