Skocz do zawartości

Podświetlenia przycisków??


SZELMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie które przyciski w foresterze 2.0 01/02 powinny być podświetlone ?

Nie chce sprawdzać wszytko po kolei ewentualnie wymieniż żaróweczke tam gdzie powinno świecić,Kto ma jakieś info na ten temat? Jakiego ro dzaju żaróweczki można zastosować żeby uatrakcyjnić wygląd w środku zamiast standartowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też proszę o jakieś informacje - w moim foresterku (97) nie zapala się kontrolka stanu paliwa, czy to norma, czy jakaś żaróweczka przepalona? Parę dni temu właśnie przekonałam się, że jednak nic się nie zapali, gdy zacznie brakować paliwa...Nie jest również podświetlony guziczek świateł awaryjnych, jako że jeżdżę tym autem od niedawna naszukałam się go kiedyś wieczorem bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, dopinam sie do tematu ale z Forkiem MY 03-05,

czy regulacja świateł oraz włącznik ogrzewania lusterek i "miejsc spoczynku wycieraczek" ma byc podświetlone?

 

Tak, sa podswietlone. U mnie podswietlane sa wszystkie wylaczniki za wyjatkiem podgrzewania siedzen (na konsoli srodkowej) i regulacji lusterek oraz blokady centralnej (na drzwiach kierowcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie forka 00 - podswietlone sa u mnie - wlacznik ogrzewania tylnej szyby i swiatel awaryjnych, pod radiem regulacja wysokosci reflektorow, nad lewym kolanem - tylne p/mglowe przednie p/mglowe i jezeli ktos ma tam inne przyciski - przy wymianie polecam zarowki 14 V wkladac - nie beda sie przepalac - glownie w awaryjnych

co do kontrolki rezerwy - moja zaczla zyc wlasym zyciem i raz sie zaswieci, innym razem nie ma zamiaru

co do wymiany - odrobina zaparcia, i plaski srubokret i jakis nozyk sparwe zalatwiaja - zarowki do nabycia w sklepach z elektronika na przyklad - koszt niewieliki - tykoo trzeba samemu przeplesc tzw "wasy " zaroweczki - w ASO koszt spory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi tez tak myslelm, ale wrodzona ciekawosc nie pozwolila mi nie rozbrac jednego z przyciskow.

 

 

Hmm aflinta - u mnei zaroweczki sa biale i nei maja kapturkow zadnych - mimo wszystko swieca na zielono bo przyciski maja kolorowe szybki zielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pali się tylko podświetlenie do opuszczania szyby kierowcy - a poza tym nic - trudno po nocy nawet lusterko poprawić jakby co...

Po czasie będziesz to traktował jako zaletę (zbyteczne rozpraszanie uwagi) i intuicyjnie znajdziesz każdy przycisk w aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ze w moim przycisk spryskiwacza swiatel jest marki "nissan" to norma ? :smile:

czlowiek mysli, ze kupuje subaru, a tu kluczowe elementy sa podkupione ;)

 

Jak sie rozbiera modul przycisku po wyjeciu z deski ? Zdejmuje sie te przednia klapke (klawisz) ?

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rety...

czy jeszcze ktos ma nie podswietlone przyciski awaryjnych i tylnej szyby? u mnie nie dziala, kolega mial '98 - tyz nie, kilka dni temu za szrotu wytargalem te przyciski z rozbitej imprezy (straszny widok), bo balem sie troche rozbierac wlasne.... i tez nie swieca...

nie chce mi sie teraz schodzic do auta, ale chyba te przyciski tez sa nissana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak.

Wydaje mi się że awaryjne podświetlone mam a ogrzewanie szyby obok jest ciemne i nie mogę trafić w nocy. Powinno być chyba podświetlone.

Zrobię dziś fotki jak jest u mnie.

 

[ Dodano: Wto Gru 11, 2007 12:49 am ]

Tak jest u mnie.

f4f12e5cffa8acd0.jpg

Niepodświetlone jest ogrzewanie tylnej szyby i regulacja świateł.

 

0e860db4e09864fe.jpg

Tu wszystko gra.

A na drzwiach otwieranie szyby kierowcy jest podświetlone, reszta ciemna.

Ogrzewanie foteli dopiero jak sie włączy świeci na pomarańczowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...