Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy na plus czy minus? :P

wiesz, skoro 4t ma takie ceny a nie inne, a robią tą samą robotę co inne nie-aso to po jakiego mam przepłacać?

rozrzutny nie jestem, ale nadal jeśli zlecam robotę to oczekuję że będzie zrobiona profi. drutować to ja se mogłem w świerszczu którego poznałeś w podróży do łodzi :)

teraz mam kolejny problem do zrobienia- uszczelka bagażnika. mam tam lekką rzekę, w związku z czym w tygodniu idzie sylikon w łapę i bawimy się ze śrubami od skrzydła i uszczelką ;)

tyle do zrobienia a do scp gdzie auto ma błyszczeć tak mało czasu :P

 

noooo i nadal zagwozdka z oponami: pirelli p zero nero, czy goodyear eagle f1 asymetric 2 :huh:

Edytowane przez Shadowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominalem Tobie o tej przypadłości z bagażnikiem...i chyba wychodzi na to- dobrze zdiagnozowałem problem :)

Ogarniesz...czasem drut (znaczy silikon w tym przypadku) nie jest taką złą opcją....

co do opon to polecam pirelli albo toyo :)

Co do TEGO nie aso to tez się już wypowiadałem..z resztą...to nie miejsce na to :)

działaj Chopaku....i do zo na SCP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW :P

mam nadzieje że sylikon rozwiąże problem.

a jakbyś miał uargumentować czemu akurat te 2 marki, a co jest przeciw goodyerom? :)

bo toyo proxes t1 sport też są kuszące, droższe ale nadal....

w ptk mam urlopa, więc chyba z rana kopnę się do pewnej firmy w kato, jak masz jakoś wolne to może mini-2osobowy-spot? :P

poza tym lecę Ci tą łychę, w najgorszym razie wręczenie odbędzie się na SCP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za remap w 4T chcą 3k więc dziękuję bardzo.

 

W 4T taka cena jest już od dawna, ale jest to kompleksowa robota. Gdzie zrobią Ci to taniej?! Na tyle taniej, żeby warto było oddać auto bez obaw o przyszłość silnika. Z czystej ciekawości pytam?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Bug z Kaszalotem w środku siedział mi dziś na zderzaku :)Pozdrowionka

 

no niczym sam Czerwony Baron :D pozdrawiam

 

A za remap w 4T chcą 3k więc dziękuję bardzo.

 

W 4T taka cena jest już od dawna, ale jest to kompleksowa robota. Gdzie zrobią Ci to taniej?! Na tyle taniej, żeby warto było oddać auto bez obaw o przyszłość silnika. Z czystej ciekawości pytam?!

 

Mnie sie Endrju pytasz?? Ja się tym nie interesowałem bo mi starcza to co mam. A cenę mi podali jak byłem u nich robić z doładowaniem, wtedy sugerowali, że jeśli to co zrobili nie pomoże to tylko remap i po kłopocie.

Edytowane przez kaszalot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW :P

mam nadzieje że sylikon rozwiąże problem.

a jakbyś miał uargumentować czemu akurat te 2 marki, a co jest przeciw goodyerom? :)

bo toyo proxes t1 sport też są kuszące, droższe ale nadal....

w ptk mam urlopa, więc chyba z rana kopnę się do pewnej firmy w kato, jak masz jakoś wolne to może mini-2osobowy-spot? :P

poza tym lecę Ci tą łychę, w najgorszym razie wręczenie odbędzie się na SCP :D

 

Miałem kiedyś na Audi toyo proxes T1R zajebista opona czy mokra czy sucha nawierzchnia. Gdzieś tam czytałem ze szybko się zdzierają to jakaś bzdura. A musze na przyszly sezon tez zmienic opoy i wybralem te

http://www.oponeo.pl/dane-opony/toyo-proxes-c1s-215-60-r16-95-w

 

bo t1r nie mam w moim rozmiarze

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie za dobry remap takiego samochodu będziesz musiał zapłacić około 3000zł.

 

 

Wysłane z Samsung Galaxy Note 10.1

dokładniej mówiąc to to 3 k jest za całośc operacji nie tylko za samo strojenie, ceny wszędzie są podobne, za samo strojenie w audi a5 zapłaciłem równe 2300 w Krakowie, chyba że w 4T jak przyjedziesz już będziesz miał własny wydech i inne pierdoły to za strojenie 2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...