Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

w Starym Bielsku był lub jest niejaki KAROL tylko musi mu się chcieć cokolwiek zrobić przy Subaru lubi też 4ro lub 6cio paki:) drapnij do Marka może ma na niego jakiś aktualny namiar

 

Nie polecam

 

haha no Karol specyficzny gość :) jest silnikowcem który troszkę praktyki w przy rajdówkach przygarnął. Bylem kompletnie bez wiedzy jak kupilem Forka padnięta przepływkę zdiagnozował szybciutko, a przez niego poznałem Adama "Solberga" do niego też możesz napisać Karol wymieniał mu turbo w forku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos jakies info gdzie ogarniają Subaru w bielsku procz Aso? Slyszalem ze sa jakies 2 miejsca w tym jedno w starym bielsku. Kurde, ktokolwiek?

 

W Starym Bielsku ma warsztat mój ojciec ;) Jakby co to dzwoń - 33 8118 363. Od 10.00 do 18.00 . ul. Wodna 116 .Składał moje Subaru i robił kilka silników boxera ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@EVAN, dzięki, jutro zadzwonie w sprawie tej pompy.

A teraz chciałbym się oficjalnie pochwalić swoją głupotą i jednocześnie mieć niecodzienną prośbę... czy jest w okolicach bielska jakakolwiek szansa, że znajdę kogoś kto poradziłby sobie z tym:

 

kfv.JPG

 

 

oqx8.jpg

 

Ktokolwiek jest w stanie zwrócić Śwince głupotę właściciela?

Jestem załamany :( :cry:

:excl:

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@EVAN, dzięki, jutro zadzwonie w sprawie tej pompy.

A teraz chciałbym się oficjalnie pochwalić swoją głupotą i jednocześnie mieć niecodzienną prośbę... czy jest w okolicach bielska jakakolwiek szansa, że znajdę kogoś kto poradziłby sobie z tym:

 

kfv.JPG

 

 

oqx8.jpg

 

Ktokolwiek jest w stanie zwrócić Śwince głupotę właściciela?

Jestem załamany :(:cry:

 

:excl:

 

:cry:

Myślę, że ojciec też coś na to poradzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę włókno, leć do castoramy po zestaw naprawczy i sam podziałaj. Nie ma tragedii, aha polecam zrobić remont zderzaka po zimie, zwłaszcza po spocie u Jurasa :) Teraz zrób tylko błotnik aby go sól nie zeżarła.

 

A co do Spota i Jurasa to może zróbmy go niczym Dyziowe obiady czwartkowe. Jak większość z nas wie Jurasowi weekendy nie leżą a robi dla wszystkich mega robotę w zimie, a my nie możemy jednego zakichanego terminu w tygodniu znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@EVAN, dzięki, jutro zadzwonie w sprawie tej pompy.

A teraz chciałbym się oficjalnie pochwalić swoją głupotą i jednocześnie mieć niecodzienną prośbę... czy jest w okolicach bielska jakakolwiek szansa, że znajdę kogoś kto poradziłby sobie z tym:

 

kfv.JPG

 

 

oqx8.jpg

 

Ktokolwiek jest w stanie zwrócić Śwince głupotę właściciela?

Jestem załamany :(:cry:

 

:excl:

 

:cry:

Myślę, że ojciec też coś na to poradzi ;)

:drool:

Poooooważnie? Da rade ogarnąć włókno szklane i pozostałość na błotniku tak jakby nigdy nic się nie stało? Tylko serio pytam, bo się napalę i ucieszę i tyle z tego będzie :cry:

 

Widzę włókno, leć do castoramy po zestaw naprawczy i sam podziałaj. Nie ma tragedii, aha polecam zrobić remont zderzaka po zimie, zwłaszcza po spocie u Jurasa :) Teraz zrób tylko błotnik aby go sól nie zeżarła.

 

A co do Spota i Jurasa to może zróbmy go niczym Dyziowe obiady czwartkowe. Jak większość z nas wie Jurasowi weekendy nie leżą a robi dla wszystkich mega robotę w zimie, a my nie możemy jednego zakichanego terminu w tygodniu znaleźć.

 

Na zimę w planach zderzak seria ze szrotu, może być w innym kolorze nawet.... na bandy i Jurasowego spota jak znalazł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...