Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

depłem na 2pasie to spokojnie 0.5 w plusie do jednego max, a jak się tak o tocze to wg zegara czyli teoretycznie 0.6

 

nie rób na spokojnie tylko rozgrzej fure i pociśnij ją na maksa. U mnie maks dochodzi do 1,1 i za moment spada do 0,9 tak jak mówi ADK. U mnie 0,5 pompowało jak był problem z restryktorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez na gauganie pompuje do 1.1 ale to w peaku a tak to trzyma 0.9 bara :)

 

Shadowaty Przegon go dobrze na prostej drodze. Wrzuc 5 bieg gaz do podlogi i patrz ile wskaznik pokazuje. Powinien wskazac 0.9 przy pelnym doladowaniu.

A gdzie foty wydechu :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no, będzie zara :P

 

co do ładowania.... jak depne to na max, 200 na budziku to koło 1-1.1 ale jak jade swobodnie to 0.5. jeszcze to przetestuje wieczorem na jakimś ekspresie, żeby mieć pewność.

A jak nie będzie 0.9 toooo..? :huh:

 

post-14168-1377257297,27_thumb.jpgOooo, tak to wyglada;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze Ci pompuje turbina :) Nie masz sie czym martwic. A ile bedzie wsjazywalwskaznik bedzie zalezec od tego jak mocno gaz wcisniesz.

Wydech troche brudnawy ale papierem i pasta go potraktujesz to bedzie sie swiecic :)

 

To dobrze ze doszlo :) Bedzie grubo :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech troche brudnawy ale papierem i pasta go potraktujesz to bedzie sie swiecic :)

 

Się nad wydechem nie użalajcie -_- , bo jak ktoś wcześniej pisał subaraki powinny wyglądać tak http://img684.images.../2058/orka2.jpg :D

Edytowane przez kaszalot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będzie klejony razem z czyszczeniem felg, żeby wyglądały jak skarpety wyprane w vizirze i czyszczenie deski ;) 4 sprawy do ogarnięcia a tu jeszcze godzina w pracy :/

 

świniaki są! klapa plus lustro, fele jutro, bo jeszcze muszę dzisiaj ogarnąć parę spraw :)

a mam pytanie: letnie opony, jakie? czytałem temat, ale może region ma coś do dodania? i jaki standard jest w imprezach? 17 na 205 naaaa? 40? bo chciałbym jakiś wyższy profil jednak na bielsko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...