Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w budżecie zostaw sobie "górkę" na pakiet startowy i coś co ewentualnie wyjdzie w praniu.

 

Szukaj w dziale sprzedam na forum. Czasami się coś trafi. Zawsze to lepiej jak od "miłośnika" marki, jest szansa, że będzie pewne i bez niespodzianek.

 

Co do budżetu, to chyba ta opcja z 25 na wiosnę jest pewniejsza, ale....

Edytowane przez luki266
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym Ci radził trochę uzbierać chyba że trafi Ci się pewny egzemplarz to możesz kupić. Tylko najlepiej zostawić sobie trochę więcej gotówki na wymianę olejów i filtrów czy też nie spodziewane usterki.

Szukaj na forum zawsze to trochę pewniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w budżecie zostaw sobie "górkę" na pakiet startowy i coś co ewentualnie wyjdzie w praniu.

 

[...]

 

Co do budżetu, to chyba ta opcja z 25 na wiosnę jest pewniejsza, ale....

 

Wyjaśnij o co chodzi z "górką", na wszelki wypadek? Pakiet startowy to ubezpieczenie i jedzenie dla Świniaka, czy masz coś innego na myśli?

Aleeeeee.. ? :P Racjonalnie myśląc wole do wiosny i mieć coś na gotowo. Choć przyznam szczerze, że ciśnienie mam wielkie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane już oleje, filtry, opony, kosmetyka, rozrząd, łaczniki stabilizatora, gumy zawieszenia. Po prostu rzeczy eksploatacyjne, których sprzedający nie zrobi przed sprzedażą

 

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Chyba że kupiło by się fure forumową, wtedy wszystkie kosmetyczne rzeczy, rozrząd i oleje <przynajmniej na jakiś czas> odpadają. Dobrze kombinuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując na forum zadbane auto przynajmniej masz szanse, ze otrzymasz informacje co trzeba zrobic

 

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

 

Powiem szczerze, nie zabrzmiało to optymistycznie :mellow:

Shadowaty - witaj :)

Ja będę sprzedawał swojego GT rocznik 99, możemy się zgadać :)

No i daleko na oględziny nie masz :)

Coś więcej? Jakaś cenka, kiedy orientacyjnie sprzedajesz i co z nim jest ewentualnie do zrobienia/co zostało zrobione ;)

Daj jakiegoś znaka, jakby co może być PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, Focale mają się coraz lepiej :-)

... do perfekcji jeszcze daleko, czasu potrzeba . 8)

 

Miał tu się pojawić kolega Z Legacy OBK , który zaczepił mnie dziś pod Tesco . Mam nadzieję, że się nas nie wystraszył i dołączy do grupy beskidzkiej , tym bardziej , że skoki temperatury w EJ25 z małymi głowicami, nie wróżą dobrze (UPG) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany to mam do sprzedania gwint KW variant 3 Inox (regulowana twardość amortyzatorów, stal nierdzewna) do Imprezy WRX GD do roczników ze zwrotnicą 5x100. Ja wróciłem do serii bo na co dzień się na tym zawiasie męczyłem

 

zdqx.th.jpgw73c.th.jpgs91c.th.jpg

Edytowane przez kaszalot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem je rok temu używane, zrobiłem 7 tysięcy przebiegu, zregenerowałem i odsprzedaję. Po co mają leżeć w piwnicy, ja ich nie wykorzystam w codziennej emeryckiej jeździe a na upalania naprawdę się nadadzą, wiem bo w Wyrazowie na tym zawiasie byłem zaraz za Lanosem STI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...