Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Grubo będzie :P Tylko do tego czasu muszę ogarnąć pranie, odkurzanie etc. Silnik trochę przetrę, żeby nie było że syf przyjechał :P

Ktoś ma jakiś patent <tak przy okazji> na ładne wyczyszczenie i nabłyszczenie.... taką perfekcyjną panią domu <:P> na przywrócenie fajnego wyglądu rury wydechowej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Jak ADK90 Napisał..papierem ściernym wodnym a na koniec pasta polerska...U Mnie była już taki osad na koncówce że musiałem zaczynać od 1000 chyba :/

Ale wszystko ładnie wyszło...teraz się świeci jak psu...brzuszek :D

ADK90 skoro będzie miejsce na "kimkę" to ja sie na nocleg piszę :D

 

Shadowaty..kawałek filcu i jedziesz ręcznie...tyle wystarczy w zupełności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowaty zrob zdjecie jak obecnie to wyglada. Gabeczki na wiertarke nie potrzebujesz recznie tez wypolerujesz ale jak ja bedziesz miec to zawsze mozesz ja wykorzystac do polerowania calego samochodu :)

 

WueM nie ma sprawy jak nie bedziesz mial nic przeciwko spania z dwoma chlopami to miejsc sie znajdzie dla Ciebie :)

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie fote wydechu, podeśle wieczorem + fote zegara ładowania turbo. Ktoś wie jak to w końcu ma być? Po przekręceniu kluczyka i włączeniu kontrolek wskazówka powinna być na 0, czy poniżej zera? Po włączeniu zapłonu opada normalnie z zera na te 0.2 0.3 bara poniżej właśnie zera.

Mam nadzieje że ni zamieszałem zbytnio. Jakieś rady, spostrzeżenia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ten sam, auto galgan, a'la depo ;) taki z niebieskim podświetleniem, wstawie wieczorem, bo na razie się tt podłącza. czyli po zapłonie 0, a później falowanie na minusie? zobacze dokładnie jak to jest po włączeniu na zimnym, podeśle foto, ale wstępnie się nie martwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru na ten jarmark powinno wjeżdżać uwalone błotem po dach :P

 

ja nie wiem czy w tym roku nie odpadam :| jeden z moich sparciałych michelinów sie poddał (dwoją drogą lepiej że nie pojechałem z wami na wyrazów Ange :wacko: ) a na zimowkach nie moge wytrzymać jak szpetnie wygląda...

 

Ange PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czym martwic ;) Wazne zeby pokazywal 0.9 bara jesli masz seryjnego Robala :)

A tak spytam z ciekawosci jaki TT montujesz?

 

HKS type 0 ;) już ogarnięty, podłączony i zgrany z alarmem i antynapadem :)

0.9 bara po przekręceniu kluczyka, czy po zapaleniu auta? bo chyba mam problem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...