Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

czyli teoretycznie płace za tor, ale upalać/śmigać nie muszę jak rozumiem? :)

 

Przyjedź o 7.00 rano w niedziele pod Tesco na Warszawskiej - na pewno nas znajdziesz - szukaj niebieskie Sti - dogadamy się na miejscu co i jak - zapewniam, że będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,czy ktoś z Podbeskidzia wybiera się na samer car party do Katowic 07.09.13,jeśli tak to może fajnie byłoby wjechać razem wtedy stalibyśmy obok siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irektob @Ange ou Demon organizuje wjazd z klubem podbeskidzie...Poza tym na pewno koledzy Matiz ze sląska jak i Shadowaty ze Swoim nowym nabytkiem też tam bedą...w zeszłym roku był też Maniutek i kris88....dodatkowo Sobiech89 też planuje z klubem przyjechać- także subaraków w tym roku trochę będzie...wątpliwe byś dał rade zgromadzić ich wszystkich i razem wjechac- aczkolwiek na miejscu jak ich "wyłapiesz" to zawsze można się wtedy razem ustawić...To pisałem Ja- właściciel Nie subaru...Ale może ustawię się pudełkiem z wami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co było w zeszłym roku organizator wyciągnął wnioski i tym razem na płytę lotniska będą wpuszczane tylko samochody z biletami klubów a tym samym wątpię, że uda Wam sie wspólnie ustawić ;)

U mnie można jeszcze załatwić bilety dwudniowe z miejscem w sektorze dla klubu w cenie 35,- zł (samochód z kierowcą + pasażer) a w dniu imprezy bedzie to już znacznie więcej i bez możliwości wjazdu na płytę ;)

 

W tej chwili w sektorze mamy 42 samochody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange! Ja chce bilet na pytę!! Biorę, na wynos! daj znać na pw co i jak ;) ew da się zabrać z Klubem Podbeskidzie, w sensie transportowym- wszyscy razem? :)

 

Oczywiście - razem jedziemy z BB z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej - godzinę wyjazdu podam na kilka dni przed imprezą lub sms :)

Na PW wysyłam dane do wpłaty za bilety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange! Ja chce bilet na pytę!! Biorę, na wynos! daj znać na pw co i jak ;) ew da się zabrać z Klubem Podbeskidzie, w sensie transportowym- wszyscy razem? :)

 

Oczywiście - razem jedziemy z BB z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej - godzinę wyjazdu podam na kilka dni przed imprezą lub sms :)

Na PW wysyłam dane do wpłaty za bilety :)

 

Pójdzie przelew jak wróce do domu, dzięki! ;)

 

@WueM - no trzeba, trzeba! Tylko jakieś car spa jeszcze zrobie i mogę się lansować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie kupię taki bilet tylko powiedz mi Ange czy jak dojadę troszkę później około 9.30 to te miejsce będzie na mnie czekać?...kurczę bo kończę pracę rano w sobotę o 8.00 i godzinka murowana na dojazd ...wprawdzie miałem wpaść deltą integrale ,ale jeśli klub japan cars to raczej nie będzie pasować do towarzystwa...........jeśli tak to wyślij mi dane do przelewu

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon - jak tam wyszła pojeżdżawka na Wyrazowie ? Ja dopiero dzisiaj odebrałem RA, ale chodzi pięknie :)

 

Jak zwykle pogoda dopisała :D - każdy jeździł tak długo jak miał ochotę :) tym razem Ford Focus RS (400KM) na czasówkach był nie do pokonania ;)

 

ja chętnie kupię taki bilet tylko powiedz mi Ange czy jak dojadę troszkę później około 9.30 to te miejsce będzie na mnie czekać?...kurczę bo kończę pracę rano w sobotę o 8.00 i godzinka murowana na dojazd ...wprawdzie miałem wpaść deltą integrale ,ale jeśli klub japan cars to raczej nie będzie pasować do towarzystwa...........jeśli tak to wyślij mi dane do przelewu

 

Miejsce będzie na Ciebie czekać - w tym roku podobno każdy Klub będzie miał wyznaczoną godzinę stawienia się na bramie wjazdowej :)

Może być i tak, że w kierunku Katowic ruszymy o 9.00 a tym samym pojedziemy razem - dokładną godzinę podam na kilka dni przed imprezą (jest bardzo duża szansa, że pojedziesz z nami już z BB) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...