Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA SIEMA SIEMA :)

 

Jutro (wiem, że ultra krótki czas reakcji) w Kamieniu Śląskim odbędzie się małe ściganie się na lotnisku - czyli ćwierć mili + KJS ewentualnie. Sam nie wiem, gdyż pierwszy raz tam pojadę. Kornik, który miał ze mną jechać wymięka a było by jego miejsce do wypełnienia. Za wpisowe nie trzeba mi zwrócić no chyba, że się ktoś uprze ;) Jak co PW! 1 miejsce na jeden samochód.

 

No i siema wszystkim staruszkom znajomym i pozdro dla tych, których jeszcze nie poznałem. Ostatnio troche przegrałem z czarnym STI zrobionym w 4 turbinach od świateł w stronę Bystrej. Ja jechałem Camaro i nie miałem szans. A przy okazji mam do sprzedania słupki z alcantary z średnio i wysokotonówką DLS. pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym spotkaniem Subaru Team Beskidy ?????? kiedy się w tym Jaworzu robimy ognisko. ????

 

W ten weekend większość jest w Mikołajkach więc nikt o spotkaniu nawet nie myślał :D

Za tydzień V Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów ;)

 

Może w sobotę za dwa tygodnie 28.09.2013 ?

PS. Rezerwowac chatkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa ze jak przyjde na spontanie w czwartek to sie zalapie? Nie chce sie zapisywac na liste bo nie wiem czy dam rade :/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Pewnie że tak - zawsze mamy kilka miejsc w rezerwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee to może jakiś termin? :D

 

EDIT: ludzie, gdzie "robicie" swoje Subarynki w okolicach bba?

Ktoś coś wie oprócz Japan Service? Szukam firmy ogarniającej tylko Subaru, o ASO wiem i szczerze dziękuję :P

Kogoś komu można zaufać. Ktoś coś?????

 

A oprócz tego: objawem padającej pompy wspomagania jest buczenie/huczenie gdy kręcimy kierą? To co zrobić- wymiana płynu może pomóc, czy raczej rozglądać się za nową pompą?

Ktoś coś proponuje, może coś w fajnych pieniądzach, a mocniejszego niż seria?

No i co jak pompa całkowicie się wysypie, da rade z tym jakiś czas pojeździć, a raczej dojeździć?

 

LUDU HELP! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa wspomagania to częsta przypadłość w subarkach !!! sprawdź czy jest płynu dość jak jest to spróbuj wymienić na nowy !!! to najtańsze rozwiązanie - póżniej już tylko nowa pompa !!!!! ale wiem że buczą ludziom wspomagania a jeżdżą tak parę lat !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pękła chłodnica wymieniłem na nową i samochód dostał wyraźnie lepszego kopa. Śmiem zakładać że obniżyła się temp silnika a co za tym idzie wzrosła na pewno lekko moc. Mieliście już kiedyś coś podobnego?

 

 

A i po zdrówka dla Satyra_BB włączającego się wczoraj do ruchu na Karpackiej :)

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...