Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

raczej chyba z Cieszyna? ta aukcji na której gość pisze że zrobi tego milion koni za 2 tys? :mrgreen: to na pewno nie od Piotra :mrgreen:

 

Istotnie masz rację - właśnie sprawdziłem - tyle tego przeglądałem że przeoczyłem miejscowość :D

 

Link do tej aukcji z Cieszyna

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-sti-2- ... 09304.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zaraz zaczynam szukać jak sprzedam mojego

Amasz już klienta :?:

Ok, to co robimy spota w sobotę 17-go w Ustroniu, proponuję spotkać się na parkingu przy Tesco i przejedziemy się w kolumnie i narobimy trochę hałasu przez Ustroń i wyjedziemy pod małą Czantorię do Jonka na kępę, jest tam duży parking i zadaszone miejsce na zrobienie ognicha z ławeczkami

Jest taka tradycja że w sobotę nie organizuje się spotów(czas dla rodziny) tylko w czwartki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolwa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

na weekend ma być pogoda 8)

8) wiem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: żeby tylko błota nie było :P bo nie chce do domy przyjść upiep.. XD

 

-- 14 mar 2012, o 21:23 --

 

BelegUS, Ty się kiedyś pytałeś o coś takiego http://www.northursalia.com/modificatio ... badge.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS, Ty się kiedyś pytałeś o coś takiego http://www.northursalia.com/modificatio ... badge.html ?

 

Yeah! Piękne dzięki... na urodziny sobie chyba nowy "paint" znaczka zrobię :P Coś jak u Jurasa , niebieskie tło :)

 

Na marginesie - nie ma ktoś z Was może znaczka Subarowego do Imprezy GC na zbyciu? Był by na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yellow, a o której ten spot organizujesz?

 

Spotkanie za dwa dni a to bardzo istotna informacja :mrgreen: jak można zaproponować to może 15.00 ?

 

Lista na spota w dniu 17.03.2012 roku w Ustroniu - parking Tesco:

1. yellow

2. BelegUS

3. Ange ou Demon

4. karolwa

5. Zdzisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ciężko będzie w ten weekend. :(

Nie czas teraz opowiadać, ale pracy na najbliższy czas mam mnóstwo, weekend wyjazdowy, końferencje w piątek i poniedziałek. Ale jak się już odrobię...

 

Żałuję bardzo, nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony - Panowie pytanko. Czy ktoś stestował może jakieś oponki z tej tańszej półki - powiedzmy chinola - moga być głośne ale żeby na deszczu były dobre - nie chcę kupować jakiegoś drogiego gumska bo autem nie jeżdżę żadnych tras ale żeby mi żal nie było przypalić bieżnika. rozmiar 205/50/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...