Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

No. Ośkowatym padłem, który podczas poślizgu odcina obroty i idzie się rozczasnąć.

Dzięki, ale nie skorzystam. W przyszłym roku jak zamienię go na Imprezę, to napewno się przyłączę.

 

 

Dobrze, że ze sprzedażą tego czegoś nie będę miał problemów. Pali w trasie 4-4,5l ON, ma 8 lat i TYLKO 36tkm przejechane. Super autko, ale i tak go nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza mi paliła 9-11l max. Biorąc pod uwagę, że można ją było zagazować, to te 4,5l ON wcale tak fajnie nie wyglądają przy tym. Fakt faktem, że jak się tylko ciepło zrobi w baku zagości "oranżadka" za 4,00pln/l. Wówczas może coś będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza mi paliła 9-11l max.

No dla mnie to jest minimum. Choć może źle na to patrzę, bo na gazie latam...

Fakt faktem, że jak się tylko ciepło zrobi w baku zagości "oranżadka" za 4,00pln/l. Wówczas może coś będzie taniej.

Oj, żeby nie okazało się, że taniej, oznacza drożej... Wtryski to zniosą?

Nie wiem jak i ile jeździsz. U mnie rocznie wypada jakieś 30000, więc różnica nawet 1l/100km robi ponad 100zł oszczędności na miesiąc.

 

Inna rzecz, że u mnie ciężko coś pooszczędzać. Jeżdżę przez Kubalonkę, siłą rzeczy nie da się jechać o kropelce. Jechałem w sobotę na Śląsk i nie będąc zawalidrogą uzyskałem średnie spalanie (wg komputera) 8,5l Pb, co przełożyło się na ~9,7 LPG - najniższe jakie dotąd miałem. Aż mnie to zaskoczyło. Wskaźnik zużycia paliwa daje do myślenia, oj daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, żeby nie okazało się, że taniej, oznacza drożej... Wtryski to zniosą?

 

Tam jest CR. Ostatnio porównywałem OP z ON. To jest to samo tylko ma inny kolor. Wszystkie groźby uszkodzenia silnika to ściema. Jest to dokładnie to samo paliwo wytwarzane w ten sam sposób, tylko pod koniec barwione. Dotarłem do gościa, który ma 3 letnią Cordobe z CR. Zrobione ponad 130tkm, cały czas na "oranżadzie". ON nalewany tylko przed serwisem. Ma halę, którą ogrzewa OO, kupuje go w hurcie i go to wychodzi 3,60pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.coolkart.pl/

 

robi się ciekawie, i wreszcie będzie miejsce na spoty :mrgreen:

 

Ciekawa sprawa z tym torem na parkingu Sarniego... byłem tam ostatnio, pofatygowałem się po całym parkingu i jakoś nie widzę śladów tworzenia tego toru... koniec lutego tuż tuż, a tam cisza... może to jakiś dżołk na 1 kwietnia szykują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczny forek.

 

Przepraszam ale nie mogę sie powstrzymać :

 

Ulica idzie kobieta i slyszy od papugi, ktora siedziala na wystawie salonu fryzjerskiego :  "Ty kur(wo) !!" Wkurzona kobieta idzie na skarge do wlasciciela - fryzjera Ten za kare maluje papuge na czarno... Nastepnego dnia kobieta przechodzi kolo wystawy , papuga , pomalowana na czarno nie odzywa sie.  " Co , nie warto bylo  wczoraj mnie obrazac ?"  pyta kobieta. "Jak jestem w smokingu to z kur(wami) nie gadam " - odrzekla papuga ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windowsa. Mam kilka programów (jeszcze nie sprawdzonych :oops: ), ale bangla bez problemów z HOBD Trip Computer:

http://hobdrive.com/

Bez problemu rozpoznaje i kasuje błędy.

 

Dzisiaj w końcu odebrałem samochód to pobawię się wieczorem ;)

Yanek 100 lat :D

 

Może jakiś spocik zrobimy w weekend ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windowsa. Mam kilka programów (jeszcze nie sprawdzonych :oops: ), ale bangla bez problemów z HOBD Trip Computer:

http://hobdrive.com/

Bez problemu rozpoznaje i kasuje błędy.

 

Dzisiaj w końcu odebrałem samochód to pobawię się wieczorem ;)

Yanek 100 lat :D

 

Może jakiś spocik zrobimy w weekend ?

 

Ariel a docieranie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - przyznać mi się - kto ma (tu cytuję pewną moją uroczą znajomą) "Subaru jak Ty, tylko że takie inne, nowsze chyba, bardziej agresywne, niebieskie, i z takim dużym czymś z tyłu, na bagażniku..." i mieszka w Ochabach? :mrgreen::twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - przyznać mi się - kto ma (tu cytuję pewną moją uroczą znajomą) "Subaru jak Ty, tylko że takie inne, nowsze chyba, bardziej agresywne, niebieskie, i z takim dużym czymś z tyłu, na bagażniku..." i mieszka w Ochabach? :mrgreen::twisted::lol:

 

To Mały sti

 

który tak ładnie mruczał dzisiaj na moście w Ochabach ? Jakieś granatowe GC8 :lol:

pewnie to był AdoRX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tu cytuję pewną moją uroczą znajomą)

:mrgreen: pozdrawiam :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

 

^^ :mrgreen: :wink:

 

 

 

Panowie, ile może kosztować lakierowanie kompletu felg aluminiowych (tak jakoś ładnie, ale kompromis z ceną - same felgi mnie niewiele pewnie wyniosą)? Są obecnie "poobijanie czarne", chciał bym mieć srebrne/GunGray. Opłaca się to w ogóle, czy lepiej szukać po prostu ładnych felg w odpowiednim kolorze...?

 

karolwa wiem, że w którymś ogłoszeniu swoim o felgach mówił, że ma kogoś, kto lakieruje... można jakieś info? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...