Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Bielsko Biała:

Blokowana będzie droga szybkiego ruchu.

Zbiórka -28.01 godz 12:00 Bielsko Biała Parking Auchan, obok przystanku autobusowego

 

jedzie ktoś ??

 

-- Pt sty 27, 2012 9:29 pm --

 

Bielsko Biała:

Blokowana będzie droga szybkiego ruchu.

Zbiórka -28.01 godz 12:00 Bielsko Biała Parking Auchan, obok przystanku autobusowego

 

jedzie ktoś ??

 

ps. jakbyś się chciał zamienić felgami na srebrne... z my06 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory forumowiczów można było poznać jedynie na drodze, po świniaku na aucie. A tu w sobotę około 15:30 na Małym Skrzycznem ski-tourowca oświniaczonego spotkałem :D

 

A to Bartoloooo w swoim najbardziej wypasionym polarku :) jak nie miał kurtki to można nazwać go Hardcorem :)

 

-- N sty 29, 2012 9:19 pm --

 

Kuba...

ładnie to zastawiać chodnik kuligom ?? :-P

machałem wam z dużych sań... ;-)

 

 

Ja cie nie widziałem bo szybko chciałem odjechać żeby nas Kuń nie rozdeptał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory forumowiczów można było poznać jedynie na drodze, po świniaku na aucie. A tu w sobotę około 15:30 na Małym Skrzycznem ski-tourowca oświniaczonego spotkałem :D

 

A to Bartoloooo w swoim najbardziej wypasionym polarku :) jak nie miał kurtki to można nazwać go Hardcorem :)

 

 

si si to ja :mrgreen: za "kurtkę" robi polarek ;) wychodzę w cieńkiej technicznej a na górze do zjazdu zakładam "kurtkę" :P

 

PS. chyba że temp spada poniżej -20 to jeszcze czasami coś wrzucę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej okolicy jest dość dużo stawów rybnych - niektóre są bez wody - sprawdziłem jeden taki przechadzając się po nim pieszo oczywiście - praktycznie równiutkie dno - bez dziur na nim 5 cm mocno zmrożonego śniegu - czasem jakaś niewielka kałuża kompletnie zamarzniętej wody. Powierzchnia wręcz idealna do pojeżdżenia. Po prostu parking XXXXXL z idealną nawierzchnią.

Poszedłem więc dziś do dyrektora Zakładu Gospodarki Rybackiej w Gołyszu z pytaniem czy by nie udostępnił, któregoś pustego stawu na to by pojeździć na nim samochodami - ale nic z tego, nie zgodził się.

Obawiał się, że mogła by ulec zniszczeniu dno stawu i jeszcze zwrócił uwagę na to, że gdyby komuś coś się stało to mógłby być obwiniany za to, że na coś takiego zezwolił.

 

Ogólnie był 2 x na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nieśmiało zapytam czy opady śniegu 0,2mm to jest dużo :?:

Bo we wtorek ma tyle spaść http://pogoda.onet.pl/1,3696,38,miasto.html

:mrgreen:

 

Ale ogólnie z tym wypatrywaniem śniegu z punkty widzenia społeczeństwa jako takiego, to my jesteśmy nienormalni :lol:

Kogo nie zapytać to śnieg to najgorsze co może być. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...