Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D

Witam wszystkich z Podbeskidzia :D

Mam nadzieję że bedzie okazja się poznać :wink:

Jeszcze nie posiadam Subaru ale mam nadzieję że stanie sie to już niedługo :mrgreen:

Liczę na Waszą pomoc przy zakupie :D

 

Witaj Ange ou Demon

 

Yellow pisał, że chce sprzedać swoje auto. Zagadaj do niego.

 

Ps.

Zajmujesz się kosmetykami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yellow pisał, że chce sprzedać swoje auto. Zagadaj do niego.

 

A jaki model chce sprzedać?

 

Od pewnego czasu już chodze i sprawdzam co jest w ofercie :D

Szczerze powiem - zakup tego auta to nie jest taka prosta sprawa :wink:

Jechałem już kilkoma Subaru Impreza WRX Sti i byłem zachwycony, ale ... zawsze po dokładnym sprawdzeniu było coś nie tak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yellow pisał, że chce sprzedać swoje auto. Zagadaj do niego.

 

A jaki model chce sprzedać?

 

Od pewnego czasu już chodze i sprawdzam co jest w ofercie :D

Szczerze powiem - zakup tego auta to nie jest taka prosta sprawa :wink:

Jechałem już kilkoma Subaru Impreza WRX Sti i byłem zachwycony, ale ... zawsze po dokładnym sprawdzeniu było coś nie tak :(

 

Yellow w końcu chyba znajdzie tego twojego posta i napisze ci jakie ma auto do sprzedania, ale ty napisz co właściwie chcesz kupić. Sądzę, że STI zz tego co piszesz ale kótry rok :?:

 

Ja tego dzikusa viewtopic.php?f=1&t=101522&start=8750 (2 post od góry) kupilem w kilka minut od momentu zamieszczenia ogłszenia na forum, jednak przed tem 1 rok grzebałem w ogłoszeniach na autogiełdach internetowych - już mnie mdliło czasmi :mrgreen: ale w końcu trafiłem dosyć dobry egzemplarz tak mi się wydaje jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu ruszyło :P ja też witam świeżaki, tak poczytałem i widzę że kolega chce się rzucić od razu na głęboką wodę i kupić od razu STI, no spoko, też zaraz zaczynam szukać jak sprzedam mojego 8)

 

Ok, to co robimy spota w sobotę 17-go w Ustroniu, proponuję spotkać się na parkingu przy Tesco i przejedziemy się w kolumnie i narobimy trochę hałasu przez Ustroń :twisted: i wyjedziemy pod małą Czantorię do Jonka na kępę, jest tam duży parking i zadaszone miejsce na zrobienie ognicha z ławeczkami :mrgreen:

 

1 yellow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to co robimy spota w sobotę 17-go w Ustroniu, proponuję spotkać się na parkingu przy Tesco i przejedziemy się w kolumnie i narobimy trochę hałasu przez Ustroń :twisted: i wyjedziemy pod małą Czantorię do Jonka na kępę, jest tam duży parking i zadaszone miejsce na zrobienie ognicha z ławeczkami :mrgreen:

 

1 yellow

2. BelegUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na spota w dniu 17.03.2012 w Ustroniu parking Tesco:

1. yellow

2. BelegUS

3. Ange ou Demon

4. karolwa

 

 

narobimy trochę hałasu przez Ustroń :twisted:

 

wpadnę do Ciebie i odkręcisz mi puszkę ostatnią ( i jedyną :D ) z wydechu :mrgreen:

 

 

Szukam Subaru Impreza WRX Sti najlepiej rocznik 2004-2005 :D

 

 

Piotrek z Ustronia ma na sprzedaż swojego Bloba, dogadasz się na spocie z nim o ile będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukam Subaru Impreza WRX Sti najlepiej rocznik 2004-2005 :D

 

Piotrek z Ustronia ma na sprzedaż swojego Bloba, dogadasz się na spocie z nim o ile będzie :D

 

Znalazłem na aukcji z Ustronia Sti z uszkodzonym silnikiem - jeszcze niedawno był sprawny - mam nadzieję, że to nie ten egzemplarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na aukcji z Ustronia Sti z uszkodzonym silnikiem - jeszcze niedawno był sprawny - mam nadzieję, że to nie ten egzemplarz :D

 

 

 

raczej chyba z Cieszyna? ta aukcji na której gość pisze że zrobi tego milion koni za 2 tys? :mrgreen: to na pewno nie od Piotra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...