Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

 

I letnie koła już założone

 

Obrazek mi się nie wyświetla !!! ( wklejaj foty przez :arrow:http://imageshack.us/ ) ale to nic- bo widziałem twój wiosenny setup w sobotę :!: super :!:

 

byliśmy z Karolem dzisiaj zerknąć jak wygląda miejscówka na spota jutro i nie ma śniegu już, ale jest dość mokro jeszcze

 

Ja dzisiaj przy okazji bycia w Ustroniu podjechałem obejżeć miejscówkę - b.fajna ale faktycznie jeszcze za mokro !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna tu cisza :mrgreen:

Gdyby ktoś z Was miał ochotę pojeździć po torze, na czas, pościgać się i posłuchać odgłosu piszczących opon....

to zapraszam - mam wynajęty tor i jeszcze kilka wolnych miejsc na liście - chętnych proszę o pisanie na PW :mrgreen:

Propozycja dotyczy oczywiście regionu Podbeskidzia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę !

 

Wiadomość poszła :D

 

Informacyjnie dla wszystkich odnośnie wyjazdu na Tor :D

Przejazd będzie typowo sprawnościowy :D

Ustawiony w taki sposób, aby wyrównać różnice mocy samochodów :D

Główną rolę będą tu odgrywały umiejętności kierowcy a nie moc silnika :D

Z doświadczenia wiem, że dobry kierowca jest w stanie wykręcić znacznie lepszy czas niż ten z dwukrotnie mocniejszym silnikiem :wink:

Przejazdy mają głównie służyć szkoleniu się i poprawianiu umiejętności prawidłowego zachowania się na drodze jak również dobrej wspólnej zabawie - bo głównie przecież o to nam tu chodzi :mrgreen:

 

-- Cz mar 22, 2012 7:20 am --

 

Ja tez poproszę takie info.

 

Wiadomość wysłana na PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też odpadam z tych samych powodów - bez stabilizatora nie da rady... :mrgreen:

 

A tak serio, to naprawdę łatwo przedachować (choćby na Wyrazowie) Imprezą? :roll:

 

Bo ja się tam wybieram :oops:

 

 

Nic się nie martw dasz radę :wink:

Dachować można nawet na prostej drodze - trzeba tylko umieć :mrgreen:

Tam nikt nie będzie od Ciebie wymagał nie wiadomo czego - to ma być głównie zabawa :D

Przejazd w granicach zdrowego rozsądku na pewno nie zaszkodzi :wink: a wspomnienia pozostaną na długo - jeszcze wnukowie będą przy kominku Cię słuchać, jak kiedyś będziesz wpominać, bo jak dziadek się ścigał na torze to.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon, ja też poproszę info na PW :)

Może wrzucisz tutaj info bo chętnych pewnie będzie dużo i może będzie można organizować coś takiego częściej...bo my jesteśmy wyposzczeni jesli chodzi o jazdę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...