Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Na Rajd Polski nie jadę z braku kasy i czasu więc i Wam nie będę sponsorował wyjazdu :mrgreen:

 

Poza tym jakiś czas temu stwierdziłem, że zamiast jechać na rajd i sterczeć na OSie w otoczeniu miejscowych pijaczków i oglądać rajdówki przez 0,5 sekundy, wolę jechać tam pojeździć moją prawie rajdówką :grin: :grin: :grin: Całe życie oglądałem rajdówki, teraz czas nimi pojeździć na OSach :cool: pościągałem sobie mapy i opisy Elmotu 2009 - wybiorę się tam w sierpniu sobie pośmigać :wink:

Ostatnio jak widziałem na TVN Turbo jak pięknie sobie jeździli po Ojcowie to tydzień później ja też pojechałem sobie tam pośmigać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, sponsorując całej frakcji beskidzkiej wyjazd na Rajd Polski mógłby uzyskać zaszczytny tytuł : Sponsor Roku 2009

 

na euro wybory drukujemy polytykom ulotki

 

Poprosimy Szarego i wydrukuje stosowne plakaty okolicznościowe i naklejki na czarne Evo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy znowu buczymy

 

MIałem się Ciebie zapytać kto Ci robił końcowy tłumik - ładnie wygląda i świetnie brzmi, Jurka również. Nie wiem tylko, czy na trasie nie jest nieco uciążliwy...

 

Qba 25- fajną masz świnie w awatarze

Ekologicznie hodowana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałem się Ciebie zapytać kto Ci robił końcowy tłumik - ładnie wygląda i świetnie brzmi
tłumik kupiłe jest uniwersalny za 180 zł nowy ma wkładke wyciszającą na trasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się wybierałem razem z Paweł_P i turbooo555 , nawet nocleg był zarezerwowany ale z paru względów wyjazd nie wypali. Szkoda bo to ostatnia okazja zobaczyć WRC, potem będą już tylko S2000 a to już nie to samo... Ale i Loeba czy Solberga w wolnossakach też fajnie zobaczyć na żywo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak troszkę z innej beczki:

nie wybiera sie ktoś w najbliższym czasie do Katowic?

kupiłem kierę od MARKO RALLY i nie mam jej jak odebrać - nie chcemy jej wysyłać kurierem bo po co robić zbędne koszty a ja mam dalej auto w warsztcie

 

Tomasz_555 - może będziesz jakoś leciał w stronę BB?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie trochę nie na temat, ale.

W niedzielę na boisku Rekord Bielsko, gramy ze znajomymi w piłkę, oczywiście nożną, zainteresowanych zapraszam na 13, ul. Startowa 13 , 13 na szczęście :)

Zapraszam i pozdrawiam

Gramy bez względu na pogodę, boisko ma sztuczną trawę, więc nie ma problemu z błotem, czy poślizgami.

SUPER ZABAWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki kiedy znowu buczymy ja już nie moge się doczekać pozdro

 

Witeczka koledzy...

 

Jak sie zapatrujecie na spocik typu start piatek 18:00 - 19:00 - koniec sobota 13:00-14:00 z grillowcem, browarkiem czy co tam kazdy popija i noclegiem sie wie?

Termin czerwiec 19.06 lub 26.06 bo 12.06 pewnie juz macie w wiekszosci zaplanoway?

 

Czekam na Wasze opinie, moze jakas lista czy cus :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odbioru kierownicy od Marka-nieaktualne(już załatwione :grin: )

 

 

zagrać w piłkę - fajny pomysł, lecz tą niedzielę wybieram się z Ragą do Krakowa(podobnie jak w następną )więc odpadam-na przyszłość bardzo chętnie-lanki już od dwóch lat kurzą się w szafce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zapatrujecie na spocik typu start piatek 18:00 - 19:00 - koniec sobota 13:00-14:00 z grillowcem,

Suba. Jeśli chodzi o mnie- to takie spoty 2-dniowe odpadają -(rodzina):!: Odpowiada mi dotychczasowa forma(3-4 godzinki i do domu) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo, adamsolberg, wspominaliście coś o Rajdzie Polski, wybieracie się?

 

planujemy z pracy w dwójkę jechać ale jak będę znał więcej detali to napiszę na forum.

 

czym, kiedy, co z noclegami itd bedę wiedział w przyszłym tygodniu

 

pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...