Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, podpowiedzcie proszę gdzie w Bielsku znajdę myjnię ciśnieniową samoobsługową ?? :) Koło Lidla na Cieszyńskiej jest ale tam zawsze trafiam na sporą kolejkę. Zależy mi na pełnej samoobsłudze :)

Za wszelkie info z góry dzięki. :)

 

Nie jedź do Lidla bo tam można stracić majątek, a kolo z obsługi tak mnie kiedyś wkurzył, że o mały włos dostałby w ryja!

 

Poniżej na BP, zaraz za BP jest taki warsztat jak Carman za nim masz ze 4 stanowiska. Więcej mi jakoś do głowy nie przychodzi...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, mój ojciec miał nogę w gipsie przez ponad 3 miesiące. Potem kilkanaście tygodni rehabilitacji. Następnie okazało się, że jakiś stan zapalny się zrobił pod kolanem. Konieczny był zabieg chirurgiczny. Niestety lekarz przeciął mu nerw i noga trwale uszkodzona już do końca życia. Inny chirurg uratował co się da i powiedział ze można liczyć na 15% poprawę. Generalnie chodzi, ale nie ma mozliwości podnosić stopę samodzielnie do góry, konieczne są ortezy, które co chwilę trzeba udoskonalać. A zaczęło się od niegroźnego złamania.

 

Jak widzisz, mogło być gorzej.

Także szybkiego powrotu do zdrowia. :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, mój ojciec miał nogę w gipsie przez ponad 3 miesiące. Potem kilkanaście tygodni rehabilitacji. Następnie okazało się, że jakiś stan zapalny się zrobił pod kolanem. Konieczny był zabieg chirurgiczny. Niestety lekarz przeciął mu nerw i noga trwale uszkodzona już do końca życia. Inny chirurg uratował co się da i powiedział ze można liczyć na 15% poprawę. Generalnie chodzi, ale nie ma mozliwości podnosić stopę samodzielnie do góry, konieczne są ortezy, które co chwilę trzeba udoskonalać. A zaczęło się od niegroźnego złamania.

 

Jak widzisz, mogło być gorzej.

Także szybkiego powrotu do zdrowia. :)

Pozdrawiam :)

 

Ale mnie pocieszyłeś :!: :shock: :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to sie stalo, ze tablice zalozyles? :mrgreen:

Zawsze jeżdżę z tablicą, zdejmę tylko na chwilę za 3 tygodnie jak będę jechał nad nasze morze, wtedy co się poznaliśmy byłem krótko po stłuczce i nie chciało mi się z nią bawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P a nie wolisz tych ramek z kurtynka? taniej wychodzą :mrgreen: mandat jak Cie zatrzymaja a masz zaaslonieta - 100zl 0pkt, a za jazde bez tablicy nawet do 500zl - wg. artykulu we wproscie i Raportu Turbo.

http://moto.onet.pl/4932367,32,4,filmy.html?node=32

p.s. jakbys chcial to znam sprzedawce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P a nie wolisz tych ramek z kurtynka? taniej wychodzą :mrgreen: mandat jak Cie zatrzymaja a masz zaaslonieta - 100zl 0pkt, a za jazde bez tablicy nawet do 500zl - wg. artykulu we wproscie i Raportu Turbo.

http://moto.onet.pl/4932367,32,4,filmy.html?node=32

p.s. jakbys chcial to znam sprzedawce :twisted:

Wiem wiem, znam klimaty związane z tymi przepisami, sprzedawcę kurtyn też znam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy wpadamy do chorego na lekką terapie szokową ??

Będę w BB we czwartek, baaardzo chętnie bym spotował się nad naszym drogim pacjentem dozując mu eliksir długowieczności i uzdrawiania WeisseBierAllesGnatenGutenMachen ;-)

Wiem ze Wy tak raczej w tygodniu wiec może czwartek ??? Bo ja pewnie w piatek będę wracał do tego zasikanego Dzierżoniowa i znowu się nie zobaczymy :-(

 

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 6:58 pm ]

A tak nawiasem mówiąc to mam też sprawe forumową, taki quiz.

Co to jest: na jedynce jak puszczam sprzęgło słychać takie chrobotanie, niestety ma charakter głucho-metaliczny, tak koło 1000 obr i tylko do pełnego puszczenia sprzęgła. Wymieniłem poduszke pod skrzynią i na moment jakby było lepiej a teraz znów. Przez wydech od MArka LA niestety trudno mi zdjagnozować czy na wyższych biegach tez chrobocze, ale najprawdopodobniej nie. A sam silnik jak wiecie leży sobie na 2 poduszkach w kołysce i jak odpalam to nim trochę tyrpnie, i też trudno mi ocenić czy to jest normalne ?

Na zwycięzce czeka nagroda w płynie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nigdzie nie ruszam w oczekiwaniu na quizz! :mrgreen:

Dyzio teraz pewnie nadrabia zaległości forumowe i piwne :mrgreen:

 

quiz jest tu:

A tak nawiasem mówiąc to mam też sprawe forumową, taki quiz.

Co to jest: na jedynce jak puszczam sprzęgło słychać takie chrobotanie, niestety ma charakter głucho-metaliczny, tak koło 1000 obr i tylko do pełnego puszczenia sprzęgła. Wymieniłem poduszke pod skrzynią i na moment jakby było lepiej a teraz znów. Przez wydech od MArka LA niestety trudno mi zdjagnozować czy na wyższych biegach tez chrobocze, ale najprawdopodobniej nie. A sam silnik jak wiecie leży sobie na 2 poduszkach w kołysce i jak odpalam to nim trochę tyrpnie, i też trudno mi ocenić czy to jest normalne ?

Na zwycięzce czeka nagroda w płynie

 

wcześniej przy przyspieszaniu prawdopodobnie dociskało mu skrzynie do budy i przez to było słychać "chrobotanie" - zasugerowałem poduszkę skrzyni i wymiana podobno pomogła, ale znów coś "chrobocze" :roll:

MeanDream uśmiechnij się do kogoś i wleź na kanał - wszystko się znajdzie - tylko dobry podnosnik trzeba żeby kręcić kółkami :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo Na forum nie mam zaległości, a z piwem też krucho bo trza o kulach się przemieszczać... :roll:

 

MeanDream Jak bym posłuchał to być może mógł bym pomóc zdiagnozować. Niestety z opisu nie potrafię.

 

To Panowie i Szlachta! W czwartek u mnie? Jakby była pogoda to możemy w ogródku grila odpalić!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym posłuchał to być może mógł bym pomóc zdiagnozować. Niestety z opisu nie potrafię.

To Ci wpadnę we czwartek zademonstrować :shock:

Żeby Ci przybliżyc to takie "chrup, chrup, chrup", ale zagram osobiście.

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...