Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jest płyta poślizgowa :) Szybciej doczekamy się śniegu niż takiego miejsca w okolicy :wink: No i muszę przyznać, że kierownik odważnie poszedł w pierwszy prawy. Pewnie na płycie jest równiutko i można sobie pozwolić. W normalnych warunkach byłby materiał na Youtube pod hasłem "rolka" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Bystrej ktoś się deklarował, że ma fajne miejsce na następne ,,Subarowo-Evo'we'' spotkanko

 

Między innymi ja :mrgreen:

Rzadko wpadam ostatnio na forum, roboty mnóstwo niestety :sad:

Podtrzymiję jednak propozycję spota w moich okolicach, zadaszony grill, więc pogoda niestraszna. Mark L.A., proponował spota "rodzinnego", może coś takiego?

Dla mnie odpada niedziela, wybieram się do Bielska na koncert...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymiję jednak propozycję spota w moich okolicach, zadaszony grill, więc pogoda niestraszna.

 

No deklaracja co do miejsca jest, więc czekamy na propozycje co do terminu :grin:

Do tego sama przyjemność jeżeli chodzi o dojazd do Wisły jeżeli chodzi o forumowiczów z B-B i okolic - Biały Krzyż, więc co tu dużo pisać... :twisted:

 

[ Dodano: Wto Cze 09, 2009 10:28 pm ]

Tak jeszcze odbiegając od tematu:

Gość odważnie sobie używa ,,Leśnika''...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niedziela też odpada , walczę na poprawinach u kuzynki więc będzie grubo .

 

Lecz idea spota rodzinnego w jakąś słoneczną niedzielę w jakimś ciekawym miejscu ... dlaczego nie ?

 

Dyzio , przecież Twoja połowa ogarnia WRX-a , więc jesteś mobilny .

 

Qba25, zapewne pojawisz się na Comie .Oby chłopaki przywiozły swoje nagłośnienie (w co tak naprawdę nie chce mi się wierzyć) bo RudeBoyowe sprzęt jest troszkę lipowaty .

 

adamsolberg, jak tam postępy w nabyciu pozwolenia na prowadzenie pojazdów mechanicznych ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A. No postępy w nabyciu ograniczają się do oczekiwania na wiek odpowiedni, potem kursy od lutego i w maju egzaminek jak wszystko się dobrze potoczy :grin: Więc teraz to tak cichutko sobie jeżdżę gdzieś czasem bo głód do jazdy niesamowity :twisted: I jak turbinka zaczyna pompować razem z pięknym ,,bul bul" z tyłu i fajnie się pojeździ (czasem jakiś boczek się uda jak mam miejsce i Tata nie patrzy :twisted: ) to banan na twarzy do następnego dnia. Ale oficjalnie oczywiście uczę się parkować na terenie zamkniętym i ruszać z miejsca :cool: Ale nawyki już dobre począwszy od czekania po zapaleniu silniczka parę minutek oraz przed wyłączeniem aż się ochłodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, zapewne pojawisz się na Comie

Moja pomyłka :oops: Wybieram się dopiero w piątek, 19-go, więc w zasadzie nawet najbliższa niedziela wchodzi w grę. Może jakieś propozycje terminu? Jeśli macie ochotę możemy zorganizować coś "całoniedzielnego" i pomyśleć o pełnym relaksiku?

Kręgle, tenis (dobre obuwie i załatwiam wejście na tartanowe, podwójne korty), grill, spacer po górach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakiś spocik panowie? obojętnie gdzie i kiedy mi pasuje zawsze może być z rodzinką.

Spoko Erich, jak to mówią " za długi czekani dobre śniodani " Co już Ci teschno :?: poczkej aż minie kryzys :!:

 

[ Dodano: Czw Cze 11, 2009 10:49 pm ]

Kryzys ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...