Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze witam Podbeskidzian, bo chyba jeszcze nic w tym topiku nie pisałem :) A po drugie: http://rallyonline.pl:84/index.php?1&mo ... s&&s=23027 przed chwilą znalazłem tego newsa, wie ktoś gdzie jest ten obiekt dokładnie, wybiera się tam ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem do dyspozycji.

Witaj Dyzio ! jak już jesteś to zobacz czy dałeś mi klucze do boxa bo do belek dałeś na pewno :!: . Subarka już jest teges po imprezie :?:

 

No niestety :evil: nie dałem Ci klucza bo nie mam :cry: . Kasik sie straciły.

Jeszcze nieteges... Za szybko :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, no i napisz w ogóle co się stało że miałeś dzwona na Toruniu.

 

Jak to na torze "no risk no fan". Poczułem się za pewnie i przepałowałem. Wywaliło mnie z toru i walnąłem w bandę. Całe szczęście nic specjalnego się nie stało. Rozwaliłem tylko zderzak i maskę. :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

chetnie sie spotkam, ale mysle ze do czwartku Łukasz (nie-ASO) nie wyrobi sie z moim (mocniejszym) Lancerkiem. Jutro wjezdza dopiero na hamownie, wiec.... ale jak tylko bede mial GO w koncu, to chetnie sie zespotuje z Wami :)

Pozdrawiam, milego popoludnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś ma jakieś pomysły :?:

Ja ostatnio fajne miejsce widziałem i przyszedł mi na myśl spot.Jest trochę szuterku , woda(Wisła), miejsce na ognicho i dużo miejsca do parkowania. Może pogadam z kumplami i pod koniec sierpnia zorganizujemy spota My ( Skoczów ) w tym miejscu co opisałem,na razie wasza propozycja Bystrej może być :!: pozdro suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...