Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow "podbeskidzkich" z nad naszego morza. Udanego spociku Wam zycze.

Suba Szary. Dziękuję za pozdrowienia i życzę słonecznej pogody :grin: Jaka pogoda? Też się wybieram nad morze ale początkiem sierpnia ! A z tym spotem to sam widzisz -słaby odzew :cry:

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj i jutro odpadam a w środę muszę iść wcześnie spać

.. spoko, spakuj się porządnie, wypocznij przed trasą i potem bycz się na słoneczku ile tylko możesz . Nie ma to jak solidne podładowanie baterii, życiowych ... oczywiście :cool: .

 

W sezonie urlopowym urządzenie jakiegoś normalnego spota chyba nam nie wyjdzie :sad: .

 

Ale !!! Przecież jesień idzie dużymi krokami a tuż po niej zima, więc znów będziemy się spotykać kilka razy w tygodniu na ślizgawce pod elektrociepłownią .

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow "podbeskidzkich" z nad naszego morza

... dziś wieczorkiem spożyję 0,5 żywca "za tych co nad morzem".

Dzięki za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dzisiaj super, w zeszlym roku bylem w sierpniu i lalo caly tydzien, moze choc teraz bedzie pogoda.

 

No to ja tez zywczyka za Was tam na podbeskidziu ;-)

 

ps. legas jechal dzielnie cala droge, a i spalanie na calej trasie bylo miodzio - srednio 7.8 l - a jazda nie byla stylem kapelusznika :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo witam po długiej nie obecnośći

Rajd polsko potem ulop nad morzem (sopot) pogoda piękna jak na polskie realia rajd był zajebisty kto nie był ma czego żałować

to kiedy tego spota robimy może się uda zanim marek sprzeda zielonego GT-eka pozdrawiam P.S na mazurach i okoloce gdańska bardzo dużo posiadaczy najlepszego samochodu na świecie :smile: dużo mijanek miałem z bliżniaczą marką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo witam po długiej nie obecnośći
Ano pane musimy się z kufelkować kiedy :mrgreen:

 

A powiedzcie mi pany bo zapominam na spotach się spytać Jak długo jesteście właścicielami jedynej słusznej marki??

 

Ja swoją jednostkę posiadam od lipca 2004 czyli mija 5 lat :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo jesteście właścicielami jedynej słusznej marki??

Suba. Ja od maja 2007 :grin:

allo witam po długiej nie obecnośći

również witam i pozdrawiam

zanim marek sprzeda zielonego GT-eka

dlaczego ? co kupuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szary - Legas kombi 2004 2.0 - od kwietnia 2009

2. MalySTi - Impreza Bulb Eye 2003 2.0 - lipiec 2004

3.Dyzio - Impreza Hawk Eye 2006 WRX - styczeń 2009

4.Juras K - Legaś sedan 1999 2.0 - maj 2007

5.erichRX - Impreza '97 - pażdziernik 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Na pewien, bliżej nieokreślony czas wypisałem się z Subaru :(. Powrócę z czymś mocniejszym i głośniejszym pewnie przed zimą. Pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam!

 

Ale zaglądaj na forum! Poślij mi swojego maila na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypisałem się z Subaru

Suba. Chyba nie wyskoczysz z Evo :evil:

 

prrrrr nie wiem. Szczerze, sentyment to bulgotu jest ogromny, ale z drugiej strony mam chrapkę na dziewiczą evelinę VI - dla mnie najpiękniejszą. Na razie będę się bujał terenówką. A na spoty pewnie i tak z Dawidkiem podjade evo9 więc pewnie się z Dyziem zbrowarujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z Gdańska, pogoda na razie spoko, wczoraj byliśmy na Helu - kurcze ale tam są fajne zakręty :twisted::twisted::twisted:
Gdzie ty masz tam zakręty? Zakręty są jak jedziesz z Redy w kierunku Pucka, tam gdzie stoi "foto" Teren dość górzysty, zadrzewiony i zakręty :wink: :mrgreen:

Jak jesteś w tych okolicach polecam Zamek Jana III Sobieskiego w Rzucewie (poniżej Pucka) oraz Zamek w Krokowej ( Za Jastrzębią od Karwi w lewo) W Chłapowie (Władysławowo) piękny klif oraz wąwóz chłapowski "Rudnik" z którego pod trasą na Jastrzębią przechodzi się poniemieckim tunelem do morza. W Chłapowie przy ul. Zielonej 3a mieszka mój kolega Jarek, którego nawiedzam systematycznie od 14 lat. W pobliżu Rozewie, latarnia morska, Lisi Jar.

Już niedługo tam będę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel_P

wczoraj pedzilem slalomami z Rewala do Swinoujscia, niezle zakrety, za mna evoluch, przez chwile myslelismy z moja polowa ze to Ty pomykasz ;-) Koles mial rejestracje zaczynajaca sie na DW .... Pozdrowionka dla Ciebie i rodzinki :-) Milego pomykania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...