Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomczyn 24 listopada


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Smiechu - Mateusz raczej niechetny na pojezdzawke, a u mnie przewazyl Ulez. Czyszczenie podwozia po, brak chalapczy no i do tego... bandy ;) a w Ulezu moze byc szybka proba. Srednia >100km/h

 

Racja, trudny wybór. Oba miejsca mają swoje mocne zalety.

 

Ale po Cynie do teraz coś mi jeszcze bije powyżej 120 km/h.

Michał generalnie jakbyś nalegał, to u nas leżą chlapacze :cool:

No i Mariusz obiecał komuś być na słomce z laptopem, cholera rozerwać się.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety odpadam :evil::evil::evil: byłem dziś u lakiernika zobaczyć postep prac i oczywiście sie wściekłem, mimo zapewnień ze 2 tyg mu w zupełności wystarczą na te drobiazgi, dzis dowiedziałem sie ze na piątek nie ma szans może na poniedziałek uda sie skonczyc :mad: . Jak ja nie cierpie takich ludzi, półtora miesiaca wczesniej zaklepałem termin zaznaczając zeby dali mi znac jesli samochod nie bedzie od razu szedl na warsztat to wstawie go kilka dni później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przy okazji, jakie ciśnienia w kołach proponujecie na Słomczyn? Dodam, że opnki mam 195/60 R15.

grzesiek

"Antyczny rozmiar" :wink: Ja ostatnio miałem 2.3 na wszystkich i pięknie wchodził w pierwszy zakręt, na luźnym zawsze trochę wozi, więc ustawienie wydaje mi się... optymalne :cool: no, może trochę mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety odpadam byłem dziś u lakiernika zobaczyć postep prac i oczywiście sie wściekłem, mimo zapewnień ze 2 tyg mu w zupełności wystarczą na te drobiazgi, dzis dowiedziałem sie ze na piątek nie ma szans może na poniedziałek uda sie skonczyc . Jak ja nie cierpie takich ludzi, półtora miesiaca wczesniej zaklepałem termin zaznaczając zeby dali mi znac jesli samochod nie bedzie od razu szedl na warsztat to wstawie go kilka dni później.

 

To jak jedziesz ze mną? Ludzie są tylko ludzimi...było trzeba kupić sobie zestaw "zrób to sam" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jedziesz ze mną? Ludzie są tylko ludzimi...

 

z tobą raczej nie, ewentualnie podjade na godzinke po drodze do wawy jak z Kaską bede jechal :twisted: ,

gdyby ci ludzie co są tylko ludźmi przez pierwszy tydzien zrobili cos wiecej przy samochodzie niz tylko zdjecie zderzaka to pewnie by sie wyrobili a ja smigałbym z wami w sobotę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiechu - Mateusz raczej niechetny na pojezdzawke, a u mnie przewazyl Ulez. Czyszczenie podwozia po, brak chalapczy no i do tego... bandy ;) a w Ulezu moze byc szybka proba. Srednia >100km/h

 

Racja, trudny wybór. Oba miejsca mają swoje mocne zalety.

 

Ale po Cynie do teraz coś mi jeszcze bije powyżej 120 km/h.

Michał generalnie jakbyś nalegał, to u nas leżą chlapacze :cool:

No i Mariusz obiecał komuś być na słomce z laptopem, cholera rozerwać się.... :twisted:

troche sie boje sluchajac tym blocie :???: ale chlapacze moga sie przydac tak czy siak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...